FRANC BOCLET - SUGAR

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KKV Dahil
130,00 TL
Ürün Özellikleri
 


            FRANC BOCLET - SUGAR


Franck Boclet Sugar bergamot, hatmi, cassis yaprağı, bal, hindistan cevizi ile başlar; Armut, yasemin, şeftali, vanilya, karamel ile gelişir; Portakal çiçeği, menekşe, ahududu ve misk ile son bulur.

Tanım Lezzetli bir hatmi gibi, notlar da gourmand, asitli, meyveli ve kehribar rengindedir. Üstte bergamot, hatmi, frenk üzümü, bal ve hindistancevizi, meyveli ve açgözlü kalp armut, yasemin, şeftali, vanilya ve karamel ile getirilir. Koku sonunda beyaz misk ve menekşe ile kombine portakal çiçeği ve ahududu notaları ile kapanır. Vintage bir geri dönüş şarkısı gibi romantik ve şehvetli bir anlaşma “Şeker şekeri, sen benim şeker kızımsın ve beni istiyorsun ..

Temel notalar: Portakal Çiçeği, Ahududu, Beyaz misk Açıklama: Lezzetli bir lokum gibi notalar da gurme, asidik, meyveli ve kehribar rengindedir. Üstte bergamot, hatmi, frenk üzümü, bal ve hindistancevizi, meyveli ve açgözlü kalp armut, yasemin, şeftali, vanilya ve karamel ile getirilir. Koku sonunda beyaz misk ve menekşe ile kombine portakal çiçeği ve ahududu notaları ile kapanır. Vintage bir dönüş için şarkı gibi romantik ve şehvetli bir anlaşma "Şeker şeker, benim şeker kızımsın ve beni istiyorsun .." Kalp notaları: Vanilya, Menekşe Üst notalar: Bergamot, Frenk üzümü, Karamel, Hindistan Cevizi, Bal Colore : Siyah


Yorumlar (1)
Frank Boclet
SUGAR ürününden yönlendirildiniz!
Frank Boclet -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.