KONSANTRE PARFÜM - SWEET MORPHİNE

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri         EX NİHİLO - SWEET MORPHİNE

        Hassas zevk ve tehlikeli takıntı arasındaki ince çizgi, EX Nihilo'nun en yeni cazibesi olan Sweet Morphine'in çekirdeğidir. Karanlık bir bağımlılık odunsu vanilya tabanı ile büyüleyici bir çiçek, tatlı morfin yüzeyin altında gizli bir kötülük ile herhangi bir masum görünen güzellik için bir koku.

       Tatlı morfin, leylak, temiz ve kadınsı bir ihale çiçekinden aldatıcı bir şekilde taze bir çiçek hafifliği patlaması ile açılır. Kalbinde, iris tazeliğini daha derin ve daha rezonant, hala tamamen güzel ama aniden diş ve tam gövdeli bir şeye çevirmeye başlar. Ahşabın karanlık anlaşması, kremalı vanilya ile birlikte, tamamen büyülendik, kompulsif kulluk hayatına mahkum olduk. Bağımlılık hiç bu kadar güzel kokmadı.

       Tatlı morfin, kendini kabul eden ama kararsız bir kadınlığın düzenlemesi, bir anda narin ama şehvetli. Bir güven verici çiçek çiçek karanlık ve bağımlılık odunsu vanilya arka plan ile cilt üzerinde erir, ince bir toz buket şefkatle çok büyüleyici bir carnal hafiflik tarafından sapkın mükemmel suçlu zevk oluşturur iken.

       Sweet Mophine çiçek kokusu.

Üst notalarda lila ve bergamot;

Orta notalar iris, mimoza ve gül;

Taban notaları vetiver, paçuli, burbon vanilya, helyotrop ve orris.
Yorumlar (0)
Ex Nihilo Parfüm
SWEET MORPHİNE ürününden yönlendirildiniz!
Ex Nihilo Parfüm -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.