KONSANTRE PARFÜM - D′ORANGE - JE SUİS UN HOMME

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri


                    ETAT LİBRE D′ORANGE - JE SUİS UN HOMME

Je Suis un Homme, Etat Libre d'Orange tarafından paylaşılan / unisex bir parfümdür. Koku 2006'da piyasaya sürüldü ve koku parfümcü Antoine Lie tarafından yaratıldı.
I Am a Man parfüm notları
Bergamot, Portakal bigarade, Limon, Karanfil, Mersin, Cinammon, Konyak, Paçuli, Deri, Hayvan notları

Napolyon'un sevilen kolonyasında bulunacak taze anlaşmaları çoğaltmak için yapılan, erkeksi bir parfüm, savaşa gitmeden önce kendisine bolca püskürtecekti. Napolyon, Korsika'nın vahşi adalarından geldi ve bu parfüm, doğal adanın yoğun yeşil, anisik kokusu, yağlı deri çizmeler, dumanlı huş ağacı ve tabii ki var olan en zengin konyak da dahil olmak üzere yerli adasının tüm ünlü kokularını içeriyor. .

İlk başta klasik ve eski okul olan Je Suis Un Homme, konyak, karanfil ve tarçın eklenmesiyle zengin bir şekilde baharatlı, tatlı bir tatlılığa dönüşen ferah bir şekilde bergamot ve deri kombinasyonu ile açılır. Son olarak, gerçek generallerin parlak kabini ve kemer derisi kalın ve keskin, dumanlı mür arkaya doğru çıkıyor. Rom ve deri notaları geç kurumaya doğru zenginlikle çoğalıyor gibi görünüyor - eril kuvvet, alem ve deri sandalyelerin günün ödülüne erir.

Notlar: Calabrian bergamot, limon, portakal, konyak anlaşması, mür, tarçın, karanfil, hayvan notları, deri, paçuli


Yorumlar (0)
Etat Libre D’orange
JE SUİS UN HOMME ürününden yönlendirildiniz!
Etat Libre D’orange -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.