KONSANTRE PARFÜM - MOLECULE 02

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

ESCENTRIC MOLECULES - ESCENTRIC 02- Bana hem etkili, hem kalıcı, hem fark edilir, hem hafif, hem de kimseyi rahatsız etmeden her zaman kullanabileceğim bir parfüm önerir misin?

- !%#?

O kadar sık karşılaşıyorum ki benzer soru cümleleriyle… Beklenti parfümden ziyade sihirli bir sıvı aslında… Neyseki bir süre önce bu soruya verilebilecek bir cevap buldum!

Escentric Molecules, parfüm dünyasında devrim yaratan bir proje. Guerlain veya Chanel gibi kompleks parfüm ekolünden gelen tayfanın denemeye değer bulmadığı, kimileri tarafından parfüm bile sayılmayan bir markaEscentric Molecules.


Escentric Molecules parfümlerini ara sıra mağazalarda denerdim. Escentric’leri iyi kötü analiz edebilirkenMolecule olanların kokusunu dahi alamazdım. Gözümü karartıp satın aldıktan sonra anladım ki, bu parfümlerin olayı ful kullanmakmış!

 Escentric 02, ilk sıkıldığı andan son ana kadar ambroxan önderliğinde iris ve yasemin kokuyor. Kimseyi rahatsız etmeden, güzel kokan ve mutlu eden bir parfüm… …

 Escentric 02 daha çok parfüme benzediğinden kokusu ilk sıkıldığı andan itibaren hissedilirken, Özellikle vücut ısısının yükseldiği sıcak günlerde 02’lerin fark edilirliği ciddi oranda artıyor. Sıcak havalarda harikalar yaratan parfümler Escentric 02

Molecule 02 ve Escentric 02, markanın uniseks kullanıma en uygun parfümleri. Erkek de kadın da rahatlıkla kullanabilir. Özellikle Molecule 02, her tende değişik sonuç veriyor. Biraz da kişinin kendisi gibi kokuyor!

Escentric Molecules kullanmak görünmez bir zırh giymeye benziyor. Parfümün kokusunu almaya çalışıp alamadığım bir anda birisinin çıkıp da “parfümün çok güzelmiş” demesi, insanın kendinden şüphe etmesine neden oluyor. Bir gün önce öğle saatlerinde kullandığım parfümün ertesi gün sabah bile hissedildiğinin söylenmesi de fark edilirliklerinin yanında kalıcılıklarının da ne derece iyi olduğunu gösteriyordur herhalde! İlk defa kendi düşüncelerim yerine, başkalarının görüşleriyle bir şeyler anlatıyorum parfüm konusunda…

 Escentirc Molecules da, Geza’nın yaratıcılığını bir kez daha pekiştiren bir proje! Escentric Molecules, gün içinde kullandığı kokunun gösterdiği değişimi gözlemlemeyi seven parfüm meraklılarının kayıtsız kalacağı bir marka. Ancak yaygın olarak anketlerden de çıkan sonuç gibi, parfümü diğer insanları etkilemek için kullananlar için tam anlamıyla gizli bir silah. Çünkü hem etkili, hem kalıcı, hem fark edilir, hem de hafif!

 

Yorumlar (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.