KONSANTRE PARFÜM - SEXY GRAFFİTİ

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
ESCADA SEXY GRAFFİTİ

KULLANICI YORUMLARI 
 
ve işte belki de piyasada ilk defa bir çilek kokusu... adına kanılmaması gereken masum çıtır bi koku. olgun bi hanfendiye çok uygun gibi deil, genç kızlar için tasarlanmış olmalı. harika bi parfüm tek kelimeyle. bööle insanı cıvıl cıvıl kımıl kımıl yapan bişi.
 
etrafınızdakilerin önce burunlarını çekip algılamaya çalıştığı,akabinde nereden geldiğini bulma amacıyla dibinize girdiği,bulunca da 'ohaa çok güzel kokuyorsun yaa' şeklinde tepki verdiği parfümdür.
 
yer yer yağmur koktuğuna inandığım, genç kızlara asil bir koku veren, tiki tiplerin da kullanıp ortalık malı etmesinden korktuğum, şişesinde pembe ve içiçe kalp işlemeleri bulunan escada parfümü..
 
kokum..'ne kokuyosun sen..' diyenlere 'öhüm.. sexy* graffiti..' diye cevap vermeyi de seviyorum sanırım..
 
kokusuyla olduğu kadar adıyla da ilgi çeken parfüm. en yakın arkadaşımın sürekli 'şöyle güzel böyle güzel kokuyor...' demek suretiyle beni bayılttığı parfüm ayrıca.* hafif, hoş bir kokusu vardır. tunalı'da eğlenme sebebidir ve de.*
 
kokladığım anda büyüledi, tam bir yaz parfümü, hafif, kaliteli, meyveli - şekerli kokuları sevenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.
 
yıllar sonra kendisine kavustugum icin deliler gibi sevindigim kokum. az uzulmemistim bir daha niye cıkmıyor bu parfum diye, cok mutluyum, cok. * en iyisi bu sefer stok yapayım ne olur ne olmaz.*
 
 
 

 

 

 
Yorumlar (2)
Escada
SEXY GRAFFİTİ ürününden yönlendirildiniz!
Escada -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.