KONSANTRE PARFÜM - THE ONE MEN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 
 DOLCE GABANA THE ONE MEN

Kullanıcı yorumları 

tarif edilemez mutluluk kaynağı. kokladıkça koklayasım geliyor. çok övülen chanel'ler, dior'lar, gucci'lerde benzerini bulamadığım koku. bıkmadan usanmadan 3 yıldır kullanıyorum ve ömrümün sonuna dek kullana bilirmişim gibi hissediyorum. dolce&gabbana 'nın benim için tasarladığını düşündüğüm kendimle inanılmaz özdeşleştirdiğim kokusu. o kadar şahane ki mutsuz olduğumda bileklerime bi fıs sıkıyorum ve rahatladığımı hissediyorum. dışarı çıktığımda (sıktıktan bir kaç saat sonra) insanların yanındayken hareket ettikçe ara ara burnuma kendi tenimin kokusuyla karışık oryantal o koku çarptıkça yüzümde istemsiz bir gülümseme oluyor ve inanılmaz kendime güvenim geliyor. kendimi daha güzel hissediyorum. tarif edilemez işte aşk gibi. belki benim dışımdaki insanları bu kadar etkilemiyordur ve parfüm işte güzel kokuyor deyip geçiyorlardır ama benim için çok çok çok başka.

gerçekten efsane olan d&g parfümüdür. bir erkeğe yakışabilecdk en güzel kokulardan biri...

az önce elime geçti ilk parfümüm. öncelikle hiç parfüm kullanmayan şahsım için biraz ağır bir koku gibi fakat şöyle ki ilk önce bileğimde test ettim akşama kadar bileğimi koklayabilirim.. zaten burnuma hoş gelen bir koku oldumu bitiresiye koklayasım geliyor.
vakti zamanında annem almıştı bir parfüm artık büyüdün diye hiç kullanmamıştım rengi ona benzetip aha traş losyonu mu la yoksa dedim. sonra bi gayret bileğime sıkınca yeminle yaktı genzimi foş diye burnumun önünde sıkınca..

şimdi alıştım yaklaşık 15 dk geçti. bence bu parfümü bir bileğinize hafif sıkıp diğeri ile sürterek dağıtırsanız çok feci sonuçlar elde edebilirsiniz bir kere yanağına dokunduğunuz her canlı deney faresi gibi bileğinizi koklamadan edemeyecektir. hani bir şey canınızı yakar yine de istersiniz ya hafif bir yanma yapıyor genizde ama yeniden yeniden koklamak istiyorsunuz öyle bir koku. hadi bana hayırlı olsun. ben sevdim parfümümü başkası sevmesede olur artık. *


Artıları:
+ Başlangıcındaki modern turunçgil kullanımını beğendim.
+ Orta notaları gayet güzel.
+ Herkesin sevebileceği bir yapısı var bence. Arkadaşınıza hediye olarak rahatlıkla alabilirsiniz. Beğenmeme ihtimali az olacaktır.
 

 
 
 
 
 
 

 

Yorumlar (0)
Dolce Gabbana
THE ONE MEN ürününden yönlendirildiniz!
Dolce Gabbana -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.