KONSANTRE PARFÜM - X FOR MEN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
clive christian X FOR MEN 
 
 
 
parfümün tasarımcısı Geza Schoen, Clive Christian X’i tasarlarken 80’lerden başlayıp 2000’li yıllara kadar erkek parfümün evrelerini ele almış. 80’li yılların meşe yosunu - sedir tarzından başlamış, 90’lı yılların meyve akımına, 2000’li yılların tarçın - amber kombosuna kadar tarihsel bir gezintiye çıkmış. Sonunda da bütün bu notaların en kaliteli hallerini doğru oranlarda harmanlamış. Ne yaptığının farkında olarak bu tarihsel yolculuğun bedelini de yüksek tutmuş. 
 
Clive Christian X’e çok benzeyen bir parfüm bilmyiorum. Ancak tarçın, meşe yosunu, laden reçinesi kullanımlarından ve verdikleri hissiyattan ötürü Puredistance - M ile aynı sınıfta görüyorum. M, X’in daha odunsu ve derili hali bana göre.
 
Clive Christian X’in kalıcılığı oldukça yüksek. Sabah sıkıldığında gün boyu kendini hissettiriyor. Fark edilirliği ise ilk birkaç saat oldukça güçlüyken sonrasında ortalama değerlere iniyor.
 
 
Geza Schoen parfüm yapmayı biliyor... Ormonde Man ve Ormonde Woman ile de, Escentric Molecules ile de kanıtladı bu hadiseyi! Clive Christian X de, eski kafa maskulen meraklılarından, modern tatlı - odunsu parfüm severlere kadar her kesime hitap eden, Geza'nın bir başka başyapıtı. Hem günlük kullanıma, hem de özel zamanlara uygun güvenli ve etkileyici bir yapısı var. Bütçeyle ilgili bir sorun yoksa, “tek parfümüm olsun, özel olsun” diye düşünenlerin arayışına son verebilecek kadar güzel bir parfüm.
 
Yorumlar (0)
Clive Christian
X FOR MEN ürününden yönlendirildiniz!
Clive Christian -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.