KONSANTRE PARFÜM - 1872 FOR WOMEN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
369,14 TL
Ürün Özellikleri              CLİVE CHRİSTİAN - 1872 FOR WOMEN

      Başlangıçta adının önemli yılında tasarlanan yemyeşil şişesinin içinde 1872 for Women, temiz, taze ve yeşil notaları patlamış şampanya şişesinden sanki patlayan efervesan bir gül barındırıyor. İlginç bir şekilde, geçmişten sonra adlandırılan bir parfüm için, Kadınlar için 1872, gülün olağan muhafazakar ve tuhaf ününü hatırlamaz. Bergamot, mandalina ve limon gibi üst notalara ve paçuli, yosun, sedir, sandal ağacı ve misk gibi kuru bir hafif chypre ile genç ve taze bir gül.

     Yeşil cepheleri vadideki zambak tarafından öne itilen saf ve taze bir gül de Mai - Kadınlar için 1872'nin kalbinde parlıyor. “Ressamın gülü” olarak da bilinen bu değerli çiçek, Fransa'nın Grasse kentinde sadece üç hafta çiçek açar ve Kadınlar için 1872'lik bir damla için 170 Rose de Mai alır. Yoğun projeksiyon ve uzun ömürlülük ile 1872, merkezi çiçekleyicinin şiirsel olarak kısa ömrüne inanıyor. Hesperidik, temiz ve neşeli, 1872 duyular için bir sarsıntıdır.

Kadınlar için 1872
1872 for Women, Clive Christian'ın kadınsı bir parfümü. Koku 2001 yılında piyasaya sürüldü ve parfüm parfümcü Patricia Choux tarafından yaratıldı.
1872 Bayan Parfüm Notları
Üst Notlar
Ananas, Bergamot, Yabanmersini, Biberiye, Mandalina, Limon
Kalp notaları
Yasemin, vadi Lily, Orkide, Osmanthus, Gül, Menekşe
Temel notlar
Oakmoss, Guaiac ahşap, Misk, Paçuli, Sandal Ağacı, Sedir Ağacı
Yorumlar (0)
Clive Christian
1872 FOR WOMEN ürününden yönlendirildiniz!
Clive Christian -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.