KONSANTRE PARFÜM - MİDNİGHT POİSON

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
MİDNİGHT POİSON
 
 
 
Kullanıcı yorumları 
 
kendisiyle bir freeshop'ta koklaşmış idik ucundan bucağından, tam anlayamadan ve biraz da diğer parfümlerin kokusundan kendini şaşırmış koklama duyumdaki 'tanımlanamadı' mesajı ile ama hoştu sanki, sanki tekrar koklamalıydım. eşimin o zaman pek beğenmesinden mütevellit bir şekilde ucuz denk getirdim ve aldım. şimdi kolumda ve boynumda sürekli evrilerek ve değişerek acayip bir takım güzel kokular salıyor; kendisini tanıtıyor ve sevdiriyor. kah sabun gibi, kah tütsü gibi. güçlü ama ağır değil, ferah bir hissiyatı var. işin aslı üzerimde sabah sıktığım parfümün, nemlendiricinin, roll onun vs.nin kokusu olmadan duştan çıkıp tenime püskürtmek ve esas yüzünü görmek için sabırsızlanıyorum nitekim burnum şimdiden delirdi, av köpeği misali 'snıf snıf' yapıyorum zamanla açılıp kapanan ara notaları yakalamak için. herkesin beğenmiyor oluşu da bir başka avantaj bence.
 
ilk buluşmaya gidecek bayanların mutlak suretle tercih etmesi gerekmektedir.
eğer özgüven bir koku olsaydı bu kadar etkileyici olabilirdi.
 
dior addict, gucci by gucci gibi vazgecilmez parfumlerimi silip, listeme birinci siradan girmis, saciniza sıktığınızda yikasaniz bile cikmayan inanilmaz kalici dior harikasidir. kis icin ideal. ilk sıkıldıgında koku agir gelse de her mukemmel ve kalici parfum gibi kendini sonradan belli etmektedir.
 
bu dior harikası artık üretilmeyecek. kesin bilgi. birkaç havaalanında sorup/sordurtup 'artık üretilmiyor' cevabını aldıktan sonra, daha neler filan diyerek panik içinde dior'a mail attım.
Yorumlar (1)
Christian Dior
MİDNİGHT POİSON ürününden yönlendirildiniz!
Christian Dior -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.