KONSANTRE PARFÜM -AMOUR

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri


              CHRİSTİAN DİOR - DİORAMOUR 


Açıklama

Christian Dior'dan Dioramour, kadınlar ve erkekler için bir koku. Dioramour 2018'de piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Francois Demachy. Parfüm, toz notaları, iris ve yasemin içerir.

Notaların birleşimine dayanarak Christian Dior Dioramour burnuna Oriental Floral kokusu olarak sınıflandırılmıştır. Koku bileşimi Francois Demachy'nin bir yaratımıdır. Dioramour unfurl için lezzetlerin ve koku notlarının toz halinde dahil olağandışı açılış üst notalarında ortaya çıkması. Çiçek kalp merkezi notaları iris ile harmanlanırken, derin beyaz çiçekler taban notaları bir yasemin izlenimi bırakır.

Dioramour Notları

Peki, şehvetli, yumuşak ve arındırıcı bir parfüm hissi getirecek kokulu toz, çiçek ve odunsu kokulu tonlardan oluşan bir buket ile vurgulanan bir aroma. Uygulandıktan sonra daha yakından incelendiğinde, romantik, uyarıcı ve sakinleştirici duyguların bir özünü gizleyen daha yumuşak kokulu dünyevi, beyaz çiçekler ve hayvan yaban hayatı ipuçlarının kalitesini göreceksiniz.

Önemli bilgi: Burada sadece dekant satıyoruz. Bu ürün elle dökülmüş bir örnektir. Ana resimdeki orijinal şişe satılık değildir, sadece parfümün döküleceği orijinal şişeyi gösterir. Bu nedenle, müşteri orijinal şişeden yeni bir steril şişeye dökülen otantik kokuyu alacaktır.
Yorumlar (0)
Christian Dior
DİORAMOUR ürününden yönlendirildiniz!
Christian Dior -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.