KONSANTRE PARFÜM - BOİS D’ARGENT

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 
Christian Dior Bois d’Argent (2004)
 
 
 
” Christian Dior’un La Collection Privee serisi, zor bulunan ve kişiye özel parfümlerden oluşan bir koleksiyondur. Bu özel serideki kokular, olağanüstü saf materyallerle, sadece özenle seçilip kullanılarak oluşturulan, erkek ve kadın için otantik ve şık parfümlerdir. Dior’un parfüm yaratım atölyesinde geliştirilen La Collection Privee serisi, Dior’un uzmanlık ve ar-gesini ifade eder.”
“Özel ve derin, değerli bir içeriği zarifçe sarmalayarak form oluşturur. Pudralı ve biraz odunsu. Bu koku kavrayıcıdır. Algısal ve tamamen benzersiz.”
 
 
 
Kimi yorumcular Dior Homme’a benzetmişler. Bois d’Argent ile Dior Homme arasında nasıl bir bağlantı kurulmuş çok anlayamadım. Bir kere Dior Homme’daki o makyaj malzemesi kokusu burada yok. Evet iki parfümde de iris kullanılmış. Dior Homme’da çok daha baskın olan iris, burada çok daha az kullanılmış. 
 
Bios d’Argent, bazı kaynaklarda uniseks bazı kaynaklarda erkek parfümü olarak geçiyor. Başlangıcı için kadınsı denebilir, itirazım olmaz. Fakat ikinci bölüm için erkeksi diyebilirim. 
 
Parfüm yazarı Luca Turin’in kitabında odunsu badem olarak sınıflandırılmış ve beş üzerinden üç yıldız verilmiş. 
Yorumlar (0)
Christian Dior
BOİS D’ARGENT ürününden yönlendirildiniz!
Christian Dior -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.