KONSANTRE PARFÜM - CASHMIR

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Chopard cashmır
 
  Paris Saint-Honoré 'da bulunan mağazasından geçerken yıllar önce bu parfümün reklam afişini gördüm içeri girip bir denemek istedim. Parfümü sıktım, nasıl yoğun ve bir koku! İyiki denemeden almamışım diye sevine sevine çıktım gittim. Bir gün geçti, iki gün geçti duş aldım kıyafet değiştirmim üzerimdeki vanilya kokusu geçmedi.
 
  Yakından takip edip beğendiğim Feryal Gülmanın da bu kokuyu kullandığını öğrenince geri dönüp mağazadan Casmir almıştım. Sanırım ilk notalarda bulunan misk ve hindistan cevizi çarpışıyor ve o ilk acımsı koku bundan dolayı; ama yarım saat sonra yerini dip nota olan vanilyaya bırakıyor. Ben piyasada bunun kadar yoğun kullanılan vanilya kokusuna hiç rastlamadım. Bu benim ikinci şişem 8 yıl önce kullandım ve 1 yıl öncede bu şişeyi aldım.
 
 Parfümü içeriği ise şöyle;misk, beyaz sandal ağacı, tarçın,karanfil,tatlı mür, patçuli,amber,bergamut,hindistan cevizi,vanilya ve şeftali. Meyve ağırlıklı gibi dursa da kesinlikle oryantal bir koku.
 
  Parfümün yaratıcısı Michel Almairac tamamen gizem yaratan bir koku olduğunu söylüyor ve bu yüzden şişenin tasarımını oryantal ilhamı ile ünlü tasarımcı Caroline Scheufele'ye yaptırmış. Şişe Tac Mahal'den esinlenerek yapılmış.Doğulu,mistik,oryantal,sıcak ve gizem hem şişede hem kokuda kendini ortaya çıkarıyor.
 

 

Yorumlar (0)
Chopard
CASHMIR ürününden yönlendirildiniz!
Chopard -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.