KONSANTRE PARFÜM - BLANCHE

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 


         BYREDO - BLANCHE


Beyaz renk için zahmetsizce güzel bir övgü. Bu, aldehitlerin kristal netliğinde açılır ve daha sonra yumuşak sandal ağacı ve şeffaf misk ile yıkanmış yumuşak beyaz bir çiçek haline gelir. Blanche, ılık bir yaz rüzgarı üzerinde yüzen bir kabarcık kadar hafif ve uzun, sıcak bir duştan gelen buhar kadar temizdir. Bu kesinlikle taze yıkanmış kokular ailesinde, ancak çekirdeğinde onu ayıran lezzetli bir sıcaklık var. Menekşenin geçici tatlılığı, sandal ağacının nefis sütlü zenginliği ile bağlantılı.

Blanche, sert deterjanlar veya büzücü temizleyiciler değil, temiz, ıslak cilt üzerinde Fransız öğütülmüş sabunun kremsi köpüğünü akla getiriyor. İpek şifon kadar saf ve ağırlıksız olarak, kendinizi içine sarabilirsiniz ve yine de hassas ve havadar olarak okunacaktır. “Temiz” kavramının klasik ve zarif bir görüntüsü, canlı, taze unsurları yumuşak, şehvetli unsurlarla dengeler. Saf ve güzel.
Blanche Parfüm Notları

Beyaz gül, pembe biber, aldehit, menekşe, neroli, şakayık, sarışın orman, sandal ağacı, misk

Nedir: Parfümer Ben Gorham'ın beyaz renk algısı etrafında inşa edilen bir koku.

Koku hikayesi: Gorham bu koku ile aklında tuttuğu belirli bir kişinin masumiyetini ve lekesiz tarafını neredeyse şeffaf bir koku ile yakalamak istedi. Gorham'a göre, bu saf, basit eau de parfum yapısal olarak basittir, ancak karakteri aşırıdır.

Stil: Çiçek.

Notlar:

- Üst: beyaz gül, pembe biber, aldehit.

- Orta: menekşe, neroli, şakayık.

- Temel: sarışın ormanlar, sandal ağacı, misk.

Yorumlar (0)
Byredo
BLANCHE ürününden yönlendirildiniz!
Byredo -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.