KONSANTRE PARFÜM - LE GEMME MEN GARANAT 

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri


                  BVLGARİ - LE GEMME MEN GARANAT 

      Sıcak, yumuşak, balzamik, cildin her hücresini kaplayan, inanılmaz güzel havalarda ortaya çıkar. Rüzgarda uçan "Garanat" treninin ince ipleri, sahiplerinin dikkatini çeker ve kendi kartviziti haline gelir.

 

      Parfüm piramidinin en başında kokulu lüks damask yükseldi. Bir süre sonra, narin pembe yaprakları Bvlgari "Garanat" lezzet inanılmaz dayanıklılık ve ifade veren dumanlı tütsü zarflar . Bu parlak ve çekici kompozisyon, en basit görüntüyü bile ilginç ve orijinal hale getirecek, buna hafif bir püskürük ve büyüleyici günaha notu katacaktır.

      GARANAT - Boğaziçi'nden Kırmızı Garnet Eril güç ve dayanıklılık taşıyan bir isim. GARANAT, İstanbul Boğazı'ndan koyu kırmızı Garnet'ten esinlenmiştir. Bu koyu kırmızı taş karanlıkta parlar ve kullanıcıya Osmanlı İmparatorluğu'nun en baştan çıkarıcı Sultanı olan Muhteşem Süleyman'ın cesaretini ve vizyonunu getirir. Ateşli eril Gül ve füme

chiaroscuro Tütsü Grasse'den Damascena Rose ve Rose Absolute'un özü, saf, asil füme tütsü ile iç içe geçiyor, süper lüks bir kuvvetin büyüleyici bir kokusu yaratıyor. Master Perfumer Jacques Cavallier tarafından imzalandı.

Yorumlar (1)
Bvlgari
LE GEMME MEN GARANAT  ürününden yönlendirildiniz!
Bvlgari -
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.