KONSANTRE PARFÜM - BRIT BAYAN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 BURBERY BRİT

KULLANICI YORUMLARI

varlığının tiryakisi,
yokluğunun delisiyim.
beni senden mahrum etme
parfümünün hastasıyım.

ilk defa tenime yakışan bir parfüm buldum diye de pek sevinçliyim nanilmaz guzel koku. hatta 20 yildir parfumunu degistirmeyen ve gelen herhangi bir kokuyu begendigi gorulmeyen anneme parfum degistirtmis koku. ha muhtemelen sise bitince eskisine doner ama bu bile buyuk bir adimdir. oyle guzel koku iste.

geçen ay istanbul atatürkteki duty free'de burberry beat istediğimde bunu göstermişlerdi. hafif ve güzel bi kokusu var. ayrıca brit dahil burberry'nin parfümlerinin çoğu diğerlerine göre daha kalıcı oluyor.

gördüğüm en güzel şişe tasarımına sahip parfüm. burberry desenleri kullanılarak tasarlanmış. kokusuna gelince karakteristik bir kokusu var herkes hoşlanmayabilir. kalıcı bir parfüm, aşırı sıkılırsa bayabilir.

şehir merkezinde arkadaşımı beklerken adini onceden bildiğim ve fiyatini sormak ve kokusunu da biraz ozledigim icin denedigim parfüm. hani güzelliği tartışılır belki,daha hafif olabilir ama dustan sonra bile insanin kolunda duruyorsa o parfüm kalıcıdır bence. bu da öyle haliyle.

burberry touch dan bile daha tatlı kokusuyla ben kendine çekmiş; touch'a ihanet etmeme sebep olmuş ve bunutürkiye'deki 50 ml fiyatının daha da azına 100 ml aldırarak yaptırmış edt. hiçkimseye tavsiye etmem. almayın ve sadece ben öyle kokayım...
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

Yorumlar (0)
Burberry
BRIT ürününden yönlendirildiniz!
Burberry -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.