KONSANTRE PARFÜM - LONDON BAYAN PARFUM

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

burberry london 

 

burberry'nin, burberry brit ile yetinmeyerek cikarmi$ oldugu, reklamlarinda oscarli yildiz rachel weisz'in yer aldigi yeni parfumu. icerisinde mandalina, hanimeli, english garden rose, tiare cicegi, yasemin, $akayik, hint sandal agaci ve patchouli notalari barindiran bu parfumun $i$esinin uzerinde de burberry kuma$i bulunuyor. artik bundan sonra kendilerinden burberry manchester, burberry bristol bekler deli gonul.
 
 
 
yıllardır kullandığım parfümüm.
 
ama itiraf ediyorum, testerını bileğime sıktığım ilk anda değil, mağazadan çıkıp 5-10 dk. sonra tekrar kokladığımda almaya karar vermiştim.
yıllardır parfümüm her bittiğinde mağazalarda farklı testerlara şans veririm ama her seferinde de dönüp dolaşıp alırım kendisini. bir süre sonra aranızda bir bağ oluşuyor sanırım, vazgeçemiyorsunuz.
 
bir benzerini aradığım parfüm. çok uzun süre kullandıktan sonra, 'farklı bir şeyler olsun yeaa' dedim ama aynı keyfi veren başka bir koku bulamadım.
 

 

parfüm delisi, bir de geniş bir parfüm koleksiyonu olan müsrif bir kişi olarak; en sevdiğim parfüm olduğunu söyleyebileceğim parfüm. ben 1 fıs giysiye, 1 fıs da gömleğimden içeri püskürtürüm. sonra fıs fıs gelen, o efil efil kokusu var ya, beni çok mutlu ediyor. yağmur sonrası bir londra bahçesinden ilhan alınmışmış. öyle bir an ve ortamı hatırlatıyor. coco mademoiselle, dior kokuları, t. mugler kokuları vd. aklınıza ne gelirse; hepsi bir kenarda duruyor ama elim hep bu ortalama kokuya gidiyor. marka veya fiyat değil, sizi mutlu etmesi; sizde iyi durması her şeyden önemli. herkes sıkıyormuş, mainstream olmuş; hepsi bir yana. gönül kimi severse o güzel. yaseminin en güzel koktuğu bu kokuyu bir deneyin. üzerinizde ya da sevdiceğinizin üzerinde. 1 saat içinde verirsiniz kararınızı.
 
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.