KONSANTRE PARFÜM - BRBRRY FOR WOMEN KLASIK

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Burberry classic

KULANICI YORUMLARI

on yıldır aşkla bağlı olduğum ve yerine başkalarını koyamadığım parfüm. bu parfümle lisedeki tikigüller sayesinde tanışmıştım. o dönemde timberland bot, barbour mont, lacoste çanta kullanılır. parfüm olarak ise burberry classic sıkılırdı. öyle ki tiki kızların bir araya gelmesiyle minik burberry classic bulutları oluşurdu.

bu parfümün adını nerede, nasıl öğrendim bilmiyorum ama burnuma geldiği ilk anda, o ekşiliğine, o vanilyasına aşık olmuştum. tabi o dönemde ben ancak 8x4 deodorant kullanabiliyordum.

aradan yıllar geçti, herkes bu parfümden baydı ama benim bu parfüme olan aşkım değişmedi. bir ara bu kadar popüler olup, ele ayağa düşmüş olmasının en iyi yanı, herkesin parfümden bayıp kimsenin kesinlikle kullanmıyor oluşu ve bu parfümü orjinal hatta tester olarak çok uygun fiyatlara bulabiliyor olmak.

o yüzden açık parfümcülerin neredeyse her markasında bu parfümü denedim ama nerede o eskiden aldığım vanilyalı ekşilik nerede açık parfümdeki ekşi ötesi bayık bol alkollü kokular. en sonunda çok cüz'i sayılacak bir fiyata orjinalini aldım.

şimdi gece gündüz demeden kullanıyorum. öyle ki bazen kokusunu özleyip kapağını açıp kokluyorum. tenime bu kadar yakışan, benimse tutkuyla bağlı olduğum tek parfüm.
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

Yorumlar (2)
Burberry
FOR WOMEN KLASIK ürününden yönlendirildiniz!
Burberry -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.