KONSANTRE PARFÜM - BBRY CLASSİC FOR MEN

Konsantre Parfüm

(4)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

 

Burberrys classıc for men 

Kullanıcı yorumları ekşi ve tatlı* karışımı kokusuyla senelerdir kullanmaktan bıkmadığım şahane parfüm. erkekler için olanının, üstünde burberry desenleri barındıran kırmızı ve çok şık bir kutusu vardır. kokusu sigarayla karışınca biraz değişir. o hali bile biraz farklı ama yine de güzeldir, sigarayla uyumludur yani.
hiç bir yerinde classic yazmadığından (ya da ben körüm) ve tam burberry'nin altında london yazdığı için burberry london diye de bilinebilir.

son derece şık insanı lord çocuğu gibi hissettiren kutulu, hoş ama biraz ağır kokulu parfüm.
 
 
sokakta yürürken gerek taklitleriyle, gerek gerçekleriyle buram buram kokan, neredeyse herkeste olan, eski, değişmeyen klasik bir parfümdür.
 
 
kim ne derse desin enfes bir koku. erkeğe en yakışan parfüm hatta.piyasaya çıkan elma, armut, şeker ,yapışkanlı şeker, meyveli şeker gibi baş ağrıtan kokulardan çok daha klas, çok daha temiz olan ve adamın burnunun direğini kırmayan koku.ben yoldan geçerken arkamda kokum kalsın diyen insanların sevemeyeceği parfüm.zaten parfüm dediğin sokulduğunda kokmalı di mi? kokladığında duymalı insan.nereden çıktı bu parfümle banyo yapma olayı anlayamıyorum.o kadar para veriyorsun, üstüne ucuz oluyorsun..'ben asilim' diye bağırmadan da asilliğini belli eden parfüm. ingiliz ya, belki ondandır. 
kadınlar için olanın vanilyamsı bi' kokusu var, esmer tenlerde başdöndürür, yuva yıkar. utanmasam gidip for women olanını alacaktım; sonra baskılara dayanamayıp for men olanını aldım

armani gio ile birlikte en çok sevdiğim ve kullandığım parfüm.kızlar tarafından da baya sevilir bu parfüm.tavsiye ederim.hatta, 'parfümünüzün markası nedir acaba' diye soran kızlar olmuştur.
 
 
Alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.
 
Ekonomikdir. 
 
Çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.
 
Farklı ve benzersiz bir hediyelikdir. 
 
 
Eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %2 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.   
 
 
 
 

 

Yorumlar (4)
Burberry
CLASSİC FOR MEN ürününden yönlendirildiniz!
Burberry -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.