KONSANTRE PARFÜM - NO 9 SIGNATURE PARFUM

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

 

Bond No. 9 - Signature Perfume

Amerikan menşeli bir marka olan Bond No. 9’un parfüm isimleri genelde New York’un yerleşim merkezlerinden ve meydanlarından geliyor. Hatta parfümlerin kategorizasyonu uptown, midtown, downtown ve New York Beaches şeklinde. Tabi uptown parfümler iyidir, downtown çöp seri gibi bir yargı oluşmasın. Zira serinin en pahalı beş parfümü, üç kategoriye dağılmış durumda.
 

Resmi notalarında açıklanmasa da, bergamota benzer bir meyve ile açılıyor Signature. Wow faktör hadisesinin geçerli olduğu, insanın yüzüne çarpan bir açılış! Kısa bir süre sonra parfümün karakterini oluşturan musk kokuya hâkim oluyor. 

Signature’ın da harmanında son yıllarda pahalı parfümlerde olmazsa olmaz haline gelen oud mevcut. Sentetik, ancak musk ile son derece uyumlu bir oud kullanımı mevcut. Her ne kadar sentetik olsa da Montale/Mancera tazında kimyasal bir oud değil Signature’ın içeriğindeki… Ortalara doğru ilerlendiğinde modern ve sevdiğim bir gül kullanımı ile son derece hoş, insanı mutlu eden bir hale dönüşüyor koku. Konsantrasyonunun yoğunluğundan dolayı, zaman içinde fazla değişim göstermeyen, oldukça koyu bir yapısı var.


Signature, Bond’un en yüksek konsantrasyonuna sahip parfümlerinden biri. Kalıcılık ve fark edilirlik anlamında üst düzey referans kabul edilebilecek, parfüm gibi bir parfüm! Her ne kadar uniseks olarak pazarlansa da kadın kullanımına daha uygun, etkileyici ve özgün bir yapısı var. Ancak kullandığım zamanlarda “aa kadın kokusu bu” tarzında bir tepki almadığım için her ne kadar feminen bir tarzı olsa da erkeğin de kullanabileceğini belirtmek isterim. Yoğun yapısından dolayı elin korkak alıştırılması gereken, aynı yere üst üste uygulanmaması gereken bir parfüm yapmış Bond.

 Yoğun ve düz çizgide ilerleyen yapısıyla, kişinin kendini özel hissettiği zamanlarda kullanmasına daha uygun. Ne marka ne de kullanıcısı için imza parfümü olabilmesi açısından uygun bir ismi olduğunu düşünmesem de, farklı yapısı, uç nokta kalıcılık ve fark edilirlik değerleri ile Bond No. 9 markasının değerini yükselten bir ürün Signature Perfume.
 
 
Orjinal isviçre üretimi parfum oil parfumun en saf halidir, kalıcılık ve farkedilirlik mükemmeldir, 
Alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.
Ekonomikdir. 
Çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.
Farklı ve benzersiz bir hediyelikdir. 
 
Eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %2 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.   
 
 
 
 

 

Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.