KONSANTRE PARFÜM - MUGLER AURA,

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Aura Mugler Thierry Mugler
 
 
Rhubarb sayesinde yeşil bir açılış, açılışa eşlik eden lavantayı anımsatan aromatik bir hava, sonrasında meyvelerin devreye girişi, ve çiçekler, daha dogrusu portakal çiçeği.
Kapanışta ise musk, vanilla ve balmy bir hava var. Koku gitgide ılık ve yumuşak bir havaya bürünüyor diye düşünüyorum.
Kokuyu geçenlerde adam akıllı tekrar denedim, çünkü seri halde yılda 4-5 tane kadın kokusu çıkarmayan Mugler'in uğraşılmamış bir iş yapmayacağından emindim.
 
Evet yemyeşil bir açılış, hatta başta beni epey itti bu fazla yeşillik, daha sonra koku biraz dinginleşiyor ve fazla bulduğum yeşilliğe portakal çiçeği katılıyor, fresh/çiçeksi bir kokuya dönüşüyor.
Vanilya kapanışta kendini ortaya çıkardı ama ne çıkarmak, başlarda zerre hissetmediğim vanilya birden başrolü kaptı, yumuşacık, asla sentetik olmayan, buram buram kalite kokan soft bir vanilya..
 
Kokunun verdiği hissiyat : Sanki yemyeşil bir ormanda geziyorum ve her tarafımda vanilla orchid'ler yeni yeni açmaya başlamış, tomurcuklarından etrafa nefis vanilya aroması yayılıyor....
 
Ben parfümün oldukça kompleks bir yapısının olduğunu ve uğraşıldığını düşünüyorum.
Ayrıca çök yönlü, çok katmanlı..
 
Yemyeşil bir parfüm mü istiyorsunuz, sürekli tazeleyebilirsiniz parfümünüzü, vanilya baskın bir parfüm mü istiyorsunuz? Bolca sürüp saatlerce dinledirmeye bırakın, karşılaşabileceğiniz en güzel vanilya çıksın ortaya..
 
ben beğendim bu kokuyu. ilk sıktığımda nane-mentol kokusu geldi burnuma; ki bu benim için olumsuz değil. En nihayetinde güzel bir vanilye kokusu kaldı.
 
 

 

Yorumlar (0)
Thierry Mugler
AURA MUGLER THİERRY MUGLER ürününden yönlendirildiniz!
Thierry Mugler -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.