ATKİNSONS THE ODD FELLOWS BOUQUET

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri                ATKİNSONS THE ODD FELLOWS BOUQUET


Biber, zencefil ve denk geldiğim en güzel tütün notalarından biriyle açılıyor The Odd Fellow's Bouquet. Modern, Tobacco Vanille ile yıldızı parlayan rafine puro tütünü kullanımı mevcut… Halen bir kısmı yanmamış, kuru yaprakların kokusu geliyor sanki. Doğal ve etkili başlıyor parfüm!

Fabrice Pellegrin’in puro tütünü yorumunun tatlılığı oldukça dengeli. Bu durum, puro tütünü kokusunu seven, ancak piyasadaki örneklerini fazlaca tatlı bulan birçok kişi için sevindirici bir haber. The Odd Fellow's Bouquet’in harmanında puro tütününden başka tatlılık veren nota olmaması, tütün yapraklarının hissiyatını da güçlendiren bir hadise.


The Odd Fellow's Bouquet zaman içinde çok da değişim gösteren bir parfüm değil. Sade kompozisyona, zaman zaman aselbent reçinesinin (benzoin) kendini hissettirmesi derinlik katıyor. Tütün yapraklarının gün boyu hissedilen dumansı havası ise tek kelimeyle şahane!

Sonlara doğru kadife gibi bir kıvam alıyor The Odd Fellow's Bouquet. Harmana yeni oyuncuların eklenmesiyle değil de, var olanların kaynaşmasıyla baştan çıkarıyor.

Tütün kullanımı son yıllarda niş parfüm sektöründe oldukça popüler. Özellikle puro tütünü, gourmand parfümleri seven tayfanın baştacı notası... Modern puro tütünü parfümü ile özdeşleşen Tom Ford- Tobacco Vanille, The Odd Fellow's Bouquet’e en çok benzettiğim parfüm. TV’deki vanilyayı çıkarın ve tatlığı azaltın, yerine henüz yanmamış tütün yaprakları ve hafif aselbent reçinesi koyun… İşte verdim TOFB’in formülünü!

The Odd Fellow's Bouquet’in kalıcılığı son derece iyi. Fark edilirliği ise ortalama düzeyde seyrediyor. Çizdiği sınırlar içinde etkili olduktan sonra köşesine çekiliyor.

The Odd Fellow's Bouquet her ne kadar erkek parfümü olarak pazarlansa da kadın kullanımında sırıtacağını düşünmüyorum. Tobacco Vanille kullanan kadınlar vaken, TOFB hayli hayli kullanılır… Etkileyici tarzına rağmen ofis ortamına bile uygun bir parfüm olması, Fabrice Pellegrin'in tasarımını çok yönlü ve kolay kullanılabilir yapıyor.

The Odd Fellow's Bouquet, son zamanlarda denk geldiğim en etkileyici “yeni” parfüm. Tatlılığıyla rahatsız etmeyen, derinliği olan gerçek bir puro tütünü kokusu… Bahar ve kış aylarında imza parfümü olabilecek kadar özellikli bir parfüm aranıyorsa mutlaka değerlendirilmesi gereken bir alternatif.Yorumlar (0)
Atkinsons
THE ODD FELLOWS BOUQUET ürününden yönlendirildiniz!
Atkinsons -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.