AMOUAGE OPUS V

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
100 TL
Ürün Özellikleri                  AMOUAGE OPUS V


Umman kraliyet ailesinin yönetimindeki Amouage, Arap parfüm sanatının önemli niş markalarından biridir. Amouage- Opus V isimli parfüm ise, markanın Kütüphane Koleksiyonu kokularındandır.

Çiçeksi, odunsu, içkimsi ve hayvansal notalarla belirlenen Amouage- Opus V, oryantal- çiçeksi grupta yer almış. Öd ağacı teması da önemlidir. Parfümde çok tatlılık yok. Tozlu, pudralı, kuru, yoğun ve acı rayihalar var. Çiçeklerin geneli yoğun bir pudra- toz nüansına sahiptir. Ancak yumuşak ve kremsi tonda çiçekler de vardır.

Üstte iris kökü, rom, orta notada iris, gül, yasemin, altta ise öd ağacı, odunsu notalar ve civet ( misk ) yağı notaları verilmiştir.

Amouage Opus V- ruj ve makyaj malzemesi kokuları ile açılıyor= Öd ağacı, yasemin, içki notaları ve iris başlangıçta egemendir. Yoğun bir pudra, toz tabakası var. Yapay ve sentetik notalar var. Koku sonra çok değişmiyor ve düz çizgide gidiyor. Devamında iris, menekşe, orkide gibi büyük oranda kadınsı tonlar veren bir yapı var. Buna ahşap notaları ve yasemin ve gül gibi yumuşak- kremsi çiçekler katılmıştır. Bu çiçek harmanı içinde, orta bölümde yumuşak çiçeklerin baskınlığı hissediliyor. Pudralı- koyu çiçekler geri planda kalıyor. Amouage- Opus V, burada daha kabul edilebilir koku karakteri yansıtmakta. Ayrıca gene orta katmanda tatlı odunsu notalar ( sedir ağacı ) hoş ve kaliteli bir uygulama olmuş

Amouage Opus V- yoğun, güçlü ve kalıcıdır. Sıcak esintiler verir. Sonbahar- kış mevsimine, soğuk havalara, akşam saatlerine uygundur. Günlük kullanıma izin vermez. Aromaların kirli, tozlu, sentetik yapısından dolayı dengeli sıkılmalıdır. Üç- dört fıs yeter. Çabuk terleyen yağlı tende iki gün kadar kalıcı olur. İlk yoğun fark edilirlik yapar. Sonrasında tene yerleşir. Konsept ve koleksiyonluk kullanıma yöneliktir.Yorumlar (0)
Amouage
OPUS V ürününden yönlendirildiniz!
Amouage -
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.