KONSANTRE PARFÜM -IR MEN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

 


Amouage Bitter Collection...

Hani reklamlarda diyorlar ya 'Kimisi bitter sever' diye, Memoir benim gözümde öyle bir koku. Nasıl ki bitter çikolata, çikolata olmanın getirdiği tatlılığın yanında acımsı buruk bir hissiyat barındırıyorsa Memoir'in de öyle bir yapısı var. Gizemli, sert duruşlu ve kendine has kabuğu olan, herkesin hoşlanmayacağı, görmüş geçirmiş bir koku. Gittiğim her ülkeden bir şeyler aldım, kimseye bakmam zevkime göre karıştırırım diyor.

 
 

Ciddi sert ve keskin bir açılışı var Memoir'in. Kara bir şişeden ferah koku çıkması elbet beklenmez ama yine de kontrpiyede bırakan şaşırtan bir açılış söz konusu. Aynı diğer Amouage'lar gibi tütsü temalı bir koku MemoirJubilation'a meyveler, Epic'e baharatlar, Honour'a biberler eşlik ederken Memoir'e karanlık ve gizemli ne kadar nota varsa onlar eşlik ediyor. Zaman zaman gelen tütün mü istersiniz, nane mi, sert odunsular mı yoksa deri mi? Öyle ladykiller tarzında değil, attığı adımı bilen oturaklı ve ciddi bir beyefendiyi anımsatıyor Memoir
 
Başlangıçta net olarak hissedilen ve parfüme son derece çekici bir hava katan nane, olması gerektiği gibi (aksi halde baydığı örnekler çok fazla) geriye çekiliyor. Orta notalara doğru deri, gayet dengeli ve rahatsız etmeden harmanın geri kalanına eşlik etse de tütsü hakimiyeti devam ediyor. Karanlık ve koyu bir koku. Hatta tütünden midir bilinmez; kafası dumanlı, eserekli bir tarzı var Memoir'in. Zaman geçtikçe koyuluğu daha smooth bir yapıya bürünüp kalkanlarını indirse de karanlık havasından hiçbir şey kaybetmiyor. Acı hissiyatını ise alttan alttan kendini hissettiren vanilya biraz olsun dengeliyor.

Memoir kullandıkça sevdiğim, mevsim mevsim farklı hisler uyandıran gizli silahlarımdan biri. Kullandığım birçok sefer kendini sordurtmuş ve fark yaratmış kara bir şovalye.
 
Orjinal isviçre üretimi parfum oil parfumun en saf halidir, kalıcılık ve farkedilirlik mükemmeldir, 
Alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.
Ekonomikdir. 
Çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.
Farklı ve benzersiz bir hediyelikdir. 
 
Eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %2 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.   
 
 
 
 

 

Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.