KONSANTRE PARFÜM - HONOUR MEN

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

AMOUAGE - HONOUR MAN

Honour Man; neredeyse ferah tarzda, kolay kullanılabilir bir tütsü parfümü olarak Amouage’ın ürün gamını başarıyla dolduran bir parfüm.

Ferahlık hissi veren biberlerle açılıyor Honour. Başlarda hissedilen pembe biber ve muskat da Honour’a naif bir hava katıyor. Açılıştan birkaç dakika sonra ağaç kovuğundan çıkmadığı belli olan Honour’da, Amouage’ın imza notası olan tütsü hissediliyor.

Honour, Amouage’ın doğu esintilerini taşıyan tütsü kullanımına rağmen günlük kullanıma en uygun parfümü. Terbiyeye yatırılmış, uysallaştırılmış bir tütsü kullanımı var. Nerdeyse ferah bir tütsü kullanımı var diyeceğim… Zaman yolculuğuyla aramıza karışmış ve şehir yaşantısına ayak uydurmuş bir şövalye Honour. Bizden biri olan ama kökeninden kopmayan biri!

 

 


Sonlara doğru sedirin hissedilmesiyle odunsu tarafa iyiden iyiye göz kırpıyor Honour. Harmanındaki notalardan kuru bir parfüm izlenimi verse de, biber, vetiver ve tütsünün kremsi bir hissiyatla uyum içinde olduğu bir kompozisyon Honour. Dengeyi bozan, rahatsız edecek şekilde öne çıkan herhangi bir nota yok.

Honour Man, Jubilation, Epic veya Reflection gibi diğer Amouage’lara kıyasla naif duruşuyla ilk etapta etkileyebilecek bir parfüm değil. Birkaç kez kullandıktan sonra yargılanması gerekiyor. Nathalie Feisthauer, zaman isteyen akıl dolu bir kompozisyon yaratmış!


Honour’u bahar aylarında kullanmayı seviyorum. Kremsi havasıyla geçiş mevsimine daha çok yakıştığını düşünüyorum. Zaman ve mekân ise fark etmiyor… Sade şıklığı olan giysi misali, birçok ortama uyum sağlayacak yapıda bir parfüm. Honour'ın kalıcılığı serinin geneli gibi çok iyiyken fark edilirliği için ortalamanın üzeri sınıflandırmasını yapmam yanlış olmayacaktır.

Honour Man, Amouage’ın keskin çizgisinden taviz vermeden modern ve etkileyici olmayı başaran bir parfüm. Epic veya Jubilation gibi parfümleri seven ancak fazla iddialı bulanlar içini doğu esintileri taşıyıp da günlük kullanıma en uygun Amouage parfümü, kesinlikle Honour!

Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.