KONSANTRE PARFÜM - BEACH HUT MAN TİPİ KONSANTRE PARFÜM -

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Amouage Beach Hut Man
 


    Amouage- Arap niş parfüm sanatının seçkin örneklerini veren bir markadır, kremsi, tatlı, enerjik ve yumuşak yapısı var. Turunçgiller, meyveler, çiçeksi notalar, odunsu notalar ve aromatik otlar önemli koku bileşenleridir. Odunsu- aromatik grupta gösterilmektedir.

    Üst- nane, portakal çiçeği, kasnı otu sakızı,

    Orta- vetiver, meşe yosunu, sarmaşık,

    Alt- mür, reçinesi, paçuli, odunsu notalar.

    Amouage- Beach Hut Man isimli parfümün açılışında enerjik kremsi turunçgiller baskındır ve ardından tatlı meyveler gelir. Limon, greyfurt ve armut sıralaması var. Turunçgiller tende uzun süre tutunuyor ve buna keskin nane aroması ( ve belki fesleğen ) destek veriyor. Orta katmana naneli turunçgil gibi koku formuyla inilmekte. Burada yeşil- erkeksi çiçekleri göreceğiz. Portakal çiçeği ve yasemin algılanıyor. Son kısımda çimensi- köksü vetiver, kuru paçuli ve yumuşak misk yer alacaktır.
 

    Amouage- Beach Hut Man- kaliteli narenciyeli- odunsu kolonya tarzındadır. Keskin turunçgiller, nane ve odunsu notalarla fark edilirlik ve kalıcılık performansı normalin üstünde artıyor. Mükemmel bir harman yapılmış. Hızlı akışkanlıkla tene yakın kalmasına rağmen, fark edilirliği yoğun ve güçlüdür. Çabuk terleyen yağlı tende de, günün büyük kısmında kalıcılık sağlayabiliyor. Dengeli tatlılık ve uyumlu notalar var. Tene özgürce sıkılabilir. Günlük kullanım, sosyal ortam ve ilkbahar- yaz sezonu için idealdir. Aromalar katman halindedir ve tene sırasıyla yerleşir
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.