Yeni
Konsantre Parfüm

CREED - LES ROYALES EXCLUSİVES SPİCE AND WOOD

Ürün Kodu :
(0) Yorum  |  Yorum Ekle
İNDİRİMLİ FİYATI : 3.423 TL
Not
:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar •                  CREED - LES ROYALES EXCLUSİVES SPİCE AND WOOD

  Ekili, kozmopolit bir zekâ ve zarafet adamı için yaratılan Spice and Wood, parfümerideki en değerli yağlardan bazılarını yeni bir klasikte harmanlıyor.

  Baharat ve Ahşap karmaşık ve çok yönlüdür: duygusallık, canlılık ve son teknoloji tarzı bir kutlamada patlayan sıcak koyu aromatik bir koku.

  Bergamot, limon ve İtalyan elmasının parlak üst notaları burnu tazelikle bombalarken, tam gövdeli kalp angelica, pimento, paçuli, huş ve karanfilin karmaşık ve zıt bir karışımıdır. Koyu koyu pudra tabanı Afrika iris, sedir, misk ve meşe yosunu içerir.

  Güzel yivli flacon, bir pompa spreyi kaplayan sekizgen bir tıpa ile şeffaf şeffaf camdır. Creed’in kendine özgü devekuşu tüy logosuyla kabartılırken, Creed’in Imperial müşterilerinin gururlu listesi etiketin altında altın olarak seçiliyor.

  Flacon
  250 ml'lik versiyonun el yapımı flaconları sıçrama şişeleridir. Şişenin yüzeyi, 10 ayar altınla kaplanmış ikonik Creed Crown ile dekore edilmiştir.

  Ekili ve kozmopolit bir zekâ ve zarafet adamı için yaratılan Spice and Wood, parfümerideki en değerli yağlardan bazılarını yeni bir klasik koku ile harmanlıyor. Baharat ve Ahşap karmaşık ve çok yönlüdür: duygusallık, canlılık ve son teknoloji tarzı bir kutlamada patlayan sıcak koyu aromatik bir koku. Bergamot, limon ve İtalyan elmasının parlak üst notaları burnu tazelikle bombalarken, tam gövdeli kalp angelica, pimento, paçuli, huş ve karanfilin karmaşık ve zıt bir karışımıdır.

  Koyu koyu pudra tabanı Afrika iris, sedir, misk ve meşe yosunu içerir. Güzel yivli flacon, bir pompa spreyi kaplayan sekizgen bir tıpa ile şeffaf şeffaf camdır.

  Creed'in kendine özgü devekuşu tüy logosu ile kabartılırken, Creed'in Imperial müşterilerinin gururlu listesi etiketin altında altın olarak seçilmiştir.

  Les Royales Münhasır koleksiyonu, yaratıcı dünyaya kokunun sanat olarak mirası, kalitesi ve toplanabilirliği hakkında bir açıklama yapan Creed'in 250 yılındaki en iddialı projelerinden biridir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.