HOLY PEONY

Christian Dior

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
3.066,36 TL
Ürün Özellikleri                CHRİSTİAN DİOR HOLY PEONY


       Christian Dior Beauty’nin yeni parfümü; Holy Peony feminen, taze, çiçeksi ve meyvemsi bir kokuya sahip. Kokusunu sadece kısa bir süreliğine dünya ile paylaşan bir çiçekten esansını alan bu yeni parfüm, İlkbahar aylarının yeniliğini ve büyüsünü yansıtıyor. 

       Kokular sizi bir anıya, bir ana hatta bir kişiye götürebilir… Anneannenizin bahçesine, ilk aşkınıza veya ailenizle gittiğiniz bir tatile. Kokuların sizi hiç gitmediğiniz bir yere götürmesi de mümkün! Dior’un yeni parfümü de bunu yapacak! “Holy Peony’i yapma aşaması adeta görülebilir bir büyüye sahip bir kadının portresini çizmek gibiydi,” diyen Dior parfüm yaratıcısı François Demachy, yeni parfümün kırmızı meyveleri bir araya getirip, ferah ve çiçek dolu İtalyan bahçelerinde gezintiye çıkabileceğiniz bir kokuya sahip olduğunu söyledi. 

       Parfümler için koku yağları üretmediği bilinen şakayık çiçekleri, bir esans yaratmak için en zorlu içeriklerden biri. Bu nedenle Demachy, şakayık ilhamını bambaşka bir boyuta taşıyarak Holy Peony parfümünü bir çok çiçeği birleştirerek elde etti. Gül, lale, böğürtlen, çilek ve amber gibi esansları kullanan ünlü parfüm yaratıcısı oldukça canlı ve zarif bir koku yarattı. 

      “Bir çiçeğin yaprakları kadar taze ve taç yaprakları kadar canlı olan Holy Peony, aydınlık, dikensiz bir gül gibi, yumuşak ama kendine güvenen bir koku,” diyerek parfümü açıklayan Demachy, kokunun sade ama şık bir şişede olmasını istedi. Şişe tasarımının kokunun önüne geçmesini istemeyen Demachy, sizi İtalyan bahçelerine götürüyor!

Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.