ZARKOPERFUME PURPLE MOLECULE 070.07

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri


ZARKOPERFUME PURPLE MOLECULE 070.07

Ürün Açıklaması

Zarko Parfümü'nden Purple Molécule yaz ayının yedinci ayında kuruldu. Bu, Nordic yaz manzarasını tam çiçek açarak kapsülledi. Koku son derece hassas ve şeffaftır. Kokunun fikri, kokuyu taşıyan kişiyle neşe ve etkileşim hissi veren bir koku molekülü yaratmaktı. Tabut ve sizi saran deneyim kokusu, gerçekten Flora Danica

Notlar:

Kır çiçekleri, Beyaz Orkide, Manolya, Vanilya, Moleküller, Sandal Ağacı ve Gümüş Misk Anlaşması

Zarko Parfümü

Zarko Parfüm 2008 yılında koku yaratma hayali olan Danimarkalı parfüm üreticisi Zarko Ahlmann Pavlov tarafından kuruldu. Bu mükemmelliğe ulaştı - sadece birkaç tanesi yapabilen kokular geliştirebilen birkaç kişiden biri. Zarko Ahlmann Pavlov, İskandinav manzarası ve güzel kokuları için özel bir tutkuya sahiptir. Bu yüzden İskandinav manzarası nedeniyle, kokular İskandinav erkekler ve kadınlar için geliştirilmiştir.

Zarko Ahlmann Pavlov düzenli bir parfüm üreticisi değil. Moleküller ile nasıl parfüm yapılacağını gösterir. Arkasındaki molekülleri, yeterince alamadığı derin bir şehvetli koku sağlanması hakkında gösterecektir.

Zarko'nun parfümleri Danimarka'da kendi laboratuvarlarında% 100 el yapımıdır. Parfümler moleküllerin gerçek ağırlığından ve soğuk, sıcağa ve özellikle bulundukları çevreye karşı birbirlerini nasıl etkilediklerinden oluşur. Kokuların uzun bir ömrü vardır, sürekli gelişir ve büzülür. Her parfüm aynı zamanda insandan insana farklı kokulara sahiptir, çünkü vücut sıcaklıklarında ve kokunun vücudun kendi kokusuyla nasıl çalıştığı konusunda büyük farklılıklar vardır. Bu nedenle, hangisinin size en uygun olduğunu deneyin.                  


Yorumlar (0)
Zarkoperfume
PURPLE MOLECULE 070.07 ürününden yönlendirildiniz!
Zarkoperfume -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.