KONSANTRE PARFÜM - LE MONDE EST BEAU

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri         YVES SAİNT LAURENT - NU

    Nu Parfüm, Yves Saint Laurent, Nu, 2001 yılında Firmenich'le çalışırken parfümcü Jacques Cavallier tarafından yaratılan bir kadın Oriental baharatlı parfümüdür. kakule üst notaları ve orkide, karabiber, tütsü ve yasemin orta notaları. Sandal ağacı, misk ve vetiver temel notaları bu çalışmayı tamamlar. Sonbahar ve kış akşamları için iyi olan bu kokunun uzun ömürlü ve ağır topraklanması vardır.

    Yves Saint Laurent, kariyerine 17 yaşında Christian Dior'un asistanı olarak başlayan bir Fransız moda tasarımcısıydı. Dior dört yıl sonra öldüğünde, Saint Laurent 1960 yılında Fransız ordusuna girene kadar koştuğu moda evinin başı oldu. Askerlikteki kısa zamanından sonra ve tasarım pozisyonunu kaybettikten sonra, Saint Laurent romantik ve iş ortağı Pierre Berge ile ünlü moda evini kurdu ve Amerikalı milyoner J. Mack Robinson'dan fon sağladı. Marka, haute couture ve hazır giyim hatları ile biliniyor ve bugün popülerliğini koruyor. L’Oreal marka için koku üretiyor. Tüm ürünler orijinal, otantik isim markalarıdır. Nakavt veya taklit satmıyoruz.

    NU, bir cilt kokusu, duygusallığın yayılması için bir övgü. Yıkıcı kılsızlıkta, heyecan verici gerçekte görünüşlerin ötesine geçen bir koku. Kakule ile birleştirilmiş taze bergamot üst notası neredeyse elektrik enerjisi yayar. O zaman gizemi tatlılıkla, titizlik ve duygusallık arasında birleştiren bir uyum gelişir. Üs huzursuz olmaya devam ediyor. Yoğun, temel duygusallık, canlı ve gizemli bir güç.
Yorumlar (0)
Yves Saint Laurent
LE MONDE EST BEAU ürününden yönlendirildiniz!
Yves Saint Laurent -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.