VAKKO INFINITI FOR HIM

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri

VAKKO - INFINITI FOR HIM

Modern, şehirli ve zamansız Vakko erkeğini ifade eden, sofistike notaların buluştuğu bir parfüm…

Ferah aromaları ile öne çıkan INFINITI, yeşil notalarıyla zindeliği vurgulayarak özel bir tazelik sunuyor.


Üst notalarında misket limonu ve bergamut kokteylinin, sakız ağacı ile zenginleştiği bu modern ifade, derinliğindeki paçuli, adaçayı ve kırmızı biber aromalarının incelikli karakterini, tutkulu gül yapraklarıyla tamamlıyor.
Sandal ağacı, sedir ağacı ve meşe yosununun dip notalarını oluşturduğu INFINITI, odunsu aromaların ahengini beyaz amber kristalleri, akamber ve tatlı amberin iç açıcı harmanıyla zenginleştirirken, ıtırlı beyaz kristalimsi misk otu ile kusursuz bir dengeye sahip...


Kullanıcı Yorumları 


Sabah 4 fıs kıyafetime sıktım ve şu an (akşam mesai sonrası) kıyafeti çıkarttım atletimde bile çok hoş bir koku geliyor. Ayrıca kokuyu hissedip de beğenmeyen ne erkek ne bayan oldu. Herkesin ortak fikri çok güzel bir kokusu olduğu. Temiz olduğu için katlayıp koyduğum kazaklarımda bile 3 gün sonra giyerken kokuyu alıyorum. Sadece kokuya yapılan haksızlığa dayanamayıp yorum yapıyorum. Belki de yanlış yapıyorum kullanıcısı fazla olunca fiyatı artacak muhtemelen. :(

Önemli olan şu; ortamlara girince birileri mutlaka soruyor bu muhteşem koku nerden geliyor diye.. işte Vakko infinity tamda öyle..

kesinlikle tavsiye ederim. kokusu güzel ve kaliciligida iyi. zevk meselesi ama bana göre 10 numara 5 yildiz

koku kalıcı ve baymiyor.Üstelik farkedilebilirlik oranı oldukça yüksek.

sürekli kullandığım ve herkesin markası sorduğu bir koku. tavsiye ederim. baymayan naif kalıcı bir kokusu var. zaten edp. kalıcılık derken insanlar başka ne beklerler anlamam.bu koku gün içerisinde mutlaka üstünüzde kalıyor.
Yorumlar (0)
VAKKO
INFINITI FOR HIM ürününden yönlendirildiniz!
VAKKO -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.