Yves Saint Laurent Body Kouros
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Yves Saint Laurent Body Kouros

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%29 indirim
40,64 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
YVES SAİNT LAURENT BODY KOUROS || Type Konsantre Parfum 5 gr 31,26
YVES SAİNT LAURENT BODY KOUROS || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,95
YVES SAİNT LAURENT BODY KOUROS || Type Konsantre Parfum 15 gr 75,26
YVES SAİNT LAURENT BODY KOUROS || Type 50 ml Extrait de Parfum 81,71
YVES SAİNT LAURENT BODY KOUROS || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
YVES SAİNT LAURENT BODY KOUROS || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
Ürün Kodu 121942738
Stok Kodu 00826

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29

Yves Saint Laurent Body Kouros

Üst nota: Tütsü, Okaliptüs
Orta nota: Çin sediri, muskat
Dip nota: Kafur, Benzoin
YSL Body Kouros, eskilerin çok tutulan ve powerhouse diye tabir edilen Kouros parfümü ismiyle çıkmış bir yan ürün gibi dursa da orjinal Kouros'un bir modifikasyonu olarak düşünülmemesi lazım, zira alakası yok.
Parfüm aslında isli bir tütsü kokusu tarzı çizecekken üst notaya başarıyla yerleştirilen okaliptüs, kokunun alıp başını gitmesini engelliyor ve biraz daha hafifleşip ferahlaştırıyor. Ancak böyle dediğime bakmayın, Body Kouros ferah değil, müthiş erkeksi bir kış kokusu. Fakat baharatlı oryantal diyemem, daha ziyade odunsu-tütsümsü gibi.
Orta notasında bu sefer bu tütsüyü yumuşatıcı görevini tıpkı Lacoste Boosterın dip notalarında hissedilen muskat yapıyor, yani koku aslında oturdukça bir yelpaze gibi açılıp benzoine doğru ilerliyor. Notaları arasında bahsedilmese de bu zaman aralığında hafif anason ve meyankökü kokuları da aldım.
Dip notasındaki benzoin ise Givenchy Pi'yi andırıyor ancak onun kadar yoğun boğucu ve oyun hamurumsu değil, tam ayarında bir bitter çikolata gibi.
 
Ben genelde kendini maskülen diye satan ağır kokulardan hoşlanmam. Bu da kendini öyle pazarlıyor. Ama koku muhteşem. Gerçekten hastası olunacak kadar muhteşem. Beğenilerimi paylaşan insanlara gözüm kapalı tavsiye ediyorum. 
 
Koku: 9 Kalıcılık: 8 Farkedilirlik: 8 
Aldığıma pişman mıyım?: Hayır

 

370

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ

- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ 

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,00

YVES_SAINT_LAURENT_BODY_KOUROS1_2738.jpg
YVES_SAINT_LAURENT_BODY_KOUROS1_2738.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,saf parfüm, extrait de parfum ,esans, konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, Chloe Nomade fiyat, Yves Saint Laurent Body Kouros ekşi, Yves Saint Laurent Body Kouros yorum