Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme

Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%29 indirim
40,64 Kdv Dahil
29,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
YVES SAİNT LAURENT RİVE GAUCHE POUR HOMME || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
YVES SAİNT LAURENT RİVE GAUCHE POUR HOMME || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
YVES SAİNT LAURENT RİVE GAUCHE POUR HOMME || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
YVES SAİNT LAURENT RİVE GAUCHE POUR HOMME || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
YVES SAİNT LAURENT RİVE GAUCHE POUR HOMME || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
YVES SAİNT LAURENT RİVE GAUCHE POUR HOMME || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 121943849
Stok Kodu 0864

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:29
Yves Saint Laurent  Rive Gauche Pour Homme
 
 
.
1980’lerden bahsetmişken o zamanların parfümlerini hatırlayan var mı? Yada o parfümleri severek kullanan kaç kişi vardır? Sanırım bu sorunun yanıtı az çok belli. Günümüzün tatlı, baharatlı, gourmand kokuları pek revaçtayken kim bir 1980’ler fujerini yada şipresini kullanmak ister ki. İster ama muhtemelen yaşı biraz daha ilerlemiş insanlar. Yani dünyada sürekli her şey değişirken koku beğenileri de değişiyor. Çağın gereklerine uygun hale geliyor belki de.

Fujer (fougere) koku grubu, lavanta, eğrelti otu, yosun, meşe ağacı, tonka fasulyesi gibi elementlerin ağırlıklı olduğu bir sistem. Günümüzde artık bu tür parfümlere rastlanmıyor. Çünkü hem alıcısı az hem de yeni koku grupları daha ilgi çekiyor. Fakat eski erkek parfümlerinin bir çoğunun fujer karakterine yakın olduğunu belirtmem de fayda var.
Bugünkü inceleyeceğim Rive Gauche Pour Homme’da tam bir fujer koku karakterine sahip. Zaten ilk sıktığınız anda anlayacaksınız ne demek istediğimi. . Çok erkeksi, algıları zorlayan, sert ve yoğun. Henüz 2003 yılı gibi yakın bir tarihte üretilmesine rağmen böylesi “eski” kokan bir parfüm oldukça şaşırtıcı. Sanki Yves Saint Laurent bu parfümle eskinin fujer ve aromatik fujerlarına selam durmuş. Onları anmış. Eğer Azzaro Pour Homme, Chanel – Antaeus, Yves Saint Laurent – Kouros, Christian Dior – Fahrenheit gibi önemli klasikleri seviyorsanız, Rive Gauche Pour Homme onların biraz daha modernleştirilmiş bir hali adeta.
Peki neye benziyor kokusu. Bu anlatması zor bir soru. Denemek lazım. Birçok yerde kokusu traş köpüklerine, berber dükkanlarına, lavantalı sabunlara benzetilmiş. Ben de Brut ve Old Spice parfümlerine benzettim. 
Kalıcılığı çok iyi. Tende bir günden fazla duruyor. Farkedilirliği başlarda yüksek. Bir süre sonra normale dönüyor. 30 yaş üstü arkadaşlara tavsiye ederim. Tam bir sonbahar-kış parfümü. Yağmurlu gri bir günde kullanmak fena olmaz gibime geliyor.
 
232

 

 

  ÜRÜN ÜZELLİKLERİ 

- Web sitemizdeki  ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir.

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

Teslimat Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Çekim Fiyatı : 29,00

YVES_SAINT_LAURENT__RIVE_GAUCHE_POUR_HOMME1_3849.jpg
YVES_SAINT_LAURENT__RIVE_GAUCHE_POUR_HOMME1_3849.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme doldurma,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedir,Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme ekşi, Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme yorum,