YSL RİVE GAUCHE POUR HOMME

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri

                 YSL RİVE GAUCHE POUR HOMME
Erkekler genellikle sert kokulardan hoşlansa da sofistike bir parfüm olarak Yves Saint Laurent Rive Gauche Homme EDT Erkek Parfüm 80 ml oryantal esansı ile eşsiz bir deneyim olacaktır. Çok tatlı bir çekicilik oluşturmakta ve kendi tarzını oluşturmak isteyen erkekler için farklı bir seçim olacaktır. Tepe noktasında Taflan, kocayemiş, bergamot bulunmaktadır. Eğrelti otu ve lavantanın harmanlanmasının ortaya çıkardığı naif koku ise hayranlık uyandıracaktır. Son kısımda ise palamut ağacı bulunmakta ve vetiver, paçuli iler mükemmel bir birleşim oluşturmaktadırlar. Günlük kullanım için uygun olan ürün farklı cilt tipleri için de uyum sağlayan mükemmel özellikler içermektedir. Yumuşak ama farklı, tatlı ama çok çekici ve erkeksi yapısı ile özel bir parfüm seçeneğidir. 

Rive Gauche Pour Homme, bir erkeğin olmak için hayal edebileceği her şeyi, bir kadının bir erkekten istediği her şeyi temsil eden bir erkek kokusudur. Rive Gauche Pour Homme, erkeksi, odunsu notaları ile erkek gücünü, zarafetini ve duygusallığını ortaya koyuyor. Koku klasiktir, ancak bağımsızlık ruhuna sahiptir. Odunsu eğrelti otu notaları erkeklerin kokusuna dizginsiz bir duygusallık verir.
Rive Gauche Pour Homme, bağımsızlık ruhunu, güçlü zarafet ruhunu, bir zamanlar klasik ve tabulardan arınmış olarak yakalar. Rive Gauche Pour Homme parfümünün sembolik kodlarını ve renklerini alan odunsu bir eğrelti kokusunda kurtuldu.

Fern, erkek parfümü için klasik bir uyum, zarafetin zirvesi. Burada, erkekler için kokunun tüm önemli bileşenleri yerinde: sardunya, lavanta, meşe yosunu ve aşırı duygusal bir Guaiac ahşabı notu eşliğinde aşırı dozda paçuli, zarif adamın güçle yumuşaklığı ifade edebileceğini hatırlatıyor.

NASIL KULLANILIR
Sprey Rive Gauche Erkekler için Homme kokusunu doğrudan vücudunuzun en sıcak bölgelerinde cilde dökün: çıplak omuzlarda ve çıplak dirseklerin içinde. Rive Gauche Pour Homme'yi doğrudan saç veya kıyafet üzerine püskürtmeyin; bunun yerine, erkeklerin kokusunu önünüze püskürtün ve öne çıkın, kendinizi Rive Gauche Pour Homme'nin erkeksi kokusuna batırın.

ÖNERİLER
Rive Gauche Pour Homme, taze ve koyu, odunsu notaların mükemmel birleşimi ile tazelik ve derinlik arasındaki gerilimi ortaya çıkaran erkek parfümü için klasik Pour Homme'ye geri dönen bir erkek kokusunun fısıltılarıyla doludur.
 
 
 
Yorumlar (0)
Yves Saint Laurent
YSL RİVE GAUCHE POUR HOMME ürününden yönlendirildiniz!
Yves Saint Laurent -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.