KONSANTRE PARFÜM - YSL L HOMME

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
ysl l'homme

kullanıcı yorumları 
hayatımda kokladığım en çekici, en karizmatik, en ferah ve en erkeksi erkek parfümüdür. uzun süre kalıcı ve tende kaldığı bu süre içerisinde de değişken bir havaya sahiptir. yerim.

nedendir bilinmez ama sephora'da best seller olmasina ragmen kimselerin bilmedigi parfum. bilinmesin zaten, bu burun bleu de chanel kokladigindan beri boyle bayram etmemisti. sofistike tonlari var, her turlu ortama gidebiliyor. bu kokuyu nasil elde etmisler diye biraz bakinca goruyoruz ki: citron + zencefil + hint baklasi + boyle gider bu. vesselam ecnebilerin "woody, floral, spicy" sifatlarini kullanacagi bir kokusu var.nedendir bilinmez ama sephora'da best seller olmasina ragmen kimselerin bilmedigi parfum. bilinmesin zaten, bu burun bleu de chanel kokladigindan beri boyle bayram etmemisti. sofistike tonlari var, her turlu ortama gidebiliyor. bu kokuyu nasil elde etmisler diye biraz bakinca goruyoruz ki: citron + zencefil + hint baklasi + boyle gider bu. vesselam ecnebilerin "woody, floral, spicy" sifatlarini kullanacagi bir kokusu var.


yılbaşı hediyesi alırken bunun bir avuç testerı ile doldurmuşlardı cebimi. 4 senedir aynı kokuyu kullandığımdan rahatsız ediyor başka bir şey sıkmak. artık kendi kokum olmuş klişesi vardır, öyle hissediyorum ben de.

bu ayrıydı ama, bir gün denedim ve inanılmaz hoşuma gitti. yine de çok hafif kokuları tercih ettiğimden değiştireceğimi sanmıyorum, fakat önceki bir entry'de de belirtildiği gibi wood/spicy tarzı bir koku arıyorsanız tavsiye ederim.
Yorumlar (0)
Yves Saint Laurent
YSL L HOMME ürününden yönlendirildiniz!
Yves Saint Laurent -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.