KONSANTRE PARFÜM - BLACK OPİUM

Konsantre Parfüm

(3)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
 
 
Kulllanıcı yorumları 
ysl'nın 2 ay önce piyasaya sürdüğü parfüm. açılışı meyve-baharatla yapıyor, kahve ve yasemin kokusunu orta notalarda hissettiriyor, vanilya-paçuli ile bitiş yapıyor. ilk başta yoğun baharatlı kahve kokusu  gelse de orta notalardaki yasemin kokuyu hemen hafifletiyor. yakında kokusunu her yerde duyacağımız bir parfümdür diyerek noktalıyorum.


kesinlikle çok sevdim.kahve,tatlı baharatlar,çiçekler çok güzel harmanlanmış.uzun zamandır gelmesini bekliyordum.beni hayal kırıklığına uğratmadı.en sevdiğim parfümlerim arasında yerini aldı.

tenden tene göre değişen bir parfümdür. bazılarında kahve notası öndeyken bazen de vanilya notası ortaya daha çok çıkar. tam benim zevkime göre bir notaları olduğu favori parfumum bu olacak 
#parfum #kedi 

 

Yves Saint Laurent 1977 yılında Opium'u yarattığında, kafasında arzuların doruk noktasındaki kadını canlanıyordu. Zarif, stil sahibi, keskin zekası ve baştan çıkarıcı güzelliğiyle karşılaştığı insanların hayatlarından silinmesi güç izler bırakan bir kadın… Evet salt bir parfüm değil Opium'du anlattığı ve ona ilham veren Opium kadını. 2015 yılına gelindiğinde ise yıllar içinde değişen ve yenilenen Opium kadını kışkırtıcı tavrı ve tutkularıyla hareket eden, kendini ve ne istediğini bilen yepyeni bir karakterle ortaya çıkıyor. 
 
Dramatik ve umursamaz; aydınlık ve karanlığın birleşimi olan biri. Ve O'nun yeni parfümü Black Opium. Tıpkı reklam yüzü Edie Campbell gibi cool, genç ve rock. Baharat notalarıyla kadınların vazgeçilmezi olan Opium, bu sefer Kahvenin uyarıcı enerjisi, beyaz çiçeklerin iddialı enerjisiyle buluşturuyor. Ve kahve çekirdeği akorlarının keskinliğiyle beyaz çiçeklerin hafifliği arasındaki zıtlıktan oluşan Black Opium, bağımlılık ve rahatlık hissini aynı anda sunuyor.
Parfum de extraıt yoğunluğu formatında normal bır edt parfumden 4 kat yoğun ve kalıcıdır, türkiyede bir ilk 85 tl kargo dahıl kapıda ödeme
black opium ile ilgili görsel sonucu
 
 
Yorumlar (3)
Yves Saint Laurent
YSL BLACK OPİUM ürününden yönlendirildiniz!
Yves Saint Laurent -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.