KONSANTRE PARFÜM - MORE THAN WORDS

Konsantre Parfüm

(29)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

XERJOFF | MORE THAN WORDS 


Dünyaca ünlü niş parfüm evi Xerjoff'un imza parfümlerinden olan More than Words'de yazar ve şairlerden ilham alınarak yaratılmış sıradışı ve bohem bir esans. Her biri farklı bir kulüp kimliğine sahip olan serideki parfümlerden More than Words bugün konuğum. Yazar ve şairlerden ilham alınarak yaratılan parfüme haydi biraz daha yakından bakalım.

More than Words'ün açılışını hem keskin ve buğulu hemde egzotik tatlılığı ile ruhunuza bohem ve şaşalı bir giriş yapan kurtulmuş meyve özleri oluşturuyor. Keskin vişnemsi aromasıyla daha ilk sıkınızla birlikte akılları baştan alan egzotik, sıcak ve tatlı bir meyve aromasına sahip More than Words.

Orta notaları adeta süpüren ve parfüme ruhunu kazandıran laden reçinesi ile birlikte üst notalardan kalan aromatik lezzete bu noktada reçine tadı ekleniyor. Böylece parfümün aromatikz-reçineli karakteri oluşuyor. Bu noktada egzotik aromaya sahip kurtulmuş meyveler arka planda kalarak laden reçinesinin hakimiyetine biat ediyor ve sadece ince bir aroma katıyor parfüme.. Orta notalardaki dumanlı ve karanlık reçine tatlılığı parfümde en uzun süre kokladığınız bölüm oluyor.

Yaklaşık bir saat içinde dip notalardan eklenen sıcak ve kremsi-balzamik kokusuyla benzoin reçinesi ve buğulu frenkinsens özleri dip notalarda dingin ve olgun bir ambians yaratıyor. Son olarak eklenen sandal ağacı pek kokusunu belli etmiyor. Daha çokkalıcılığı arttırmak için kullanılmış diyebilirim. More than Words gördüğüm en farklı reçine kokusu diyebilirim. Aromatik havası sebebiyle her ne kadar kadın kullanımına uygun olduğu yorumları sık sık yapılsada unisex dengesi başarılı. Erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği zamansız,bohem ve şiirsel bir esans. Kalıcılık yüksek. Esans tamamıyla rafine. Unisex ayarı başarılı. Çok fazla değişen bir parfüm değil. Vaad ettiği havaya doyuran bir esans. Geçişleri başarılı. Uzun süreli ve zamansız kullanıma uygun. 25 yaş ve üzeri kullanımına dönük.
Yorumlar (29)
Xerjoff
MORE THAN WORDS ürününden yönlendirildiniz!
Xerjoff -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.