Xerjoff More Than Words || Boyut:50 Ml
facebook ile bağlan
05355684337
Logo

Xerjoff More Than Words
Boyut:50 Ml

Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

90,00 Kdv Dahil | Tüm Ödeme Seçenekleri |
Ürün Boyutu SeçinizFiyat
XERJOFF MORE THAN WORDS || Type Konsantre Parfum 5 gr 29,00
XERJOFF MORE THAN WORDS || Type Konsantre Parfum 10 gr 50,00
XERJOFF MORE THAN WORDS || Type Konsantre Parfum 15 gr 70,00
XERJOFF MORE THAN WORDS || Type 50 ml Extrait de Parfum 90,00
XERJOFF MORE THAN WORDS || BOYUT:PARFÜMLÜ SABUN 36,00
XERJOFF MORE THAN WORDS || BOYUT:ODA KOKUSU 50,00
Ürün Kodu 121952040
Stok Kodu 0806
Ürün Durumu SIFIR

Bu Ürün ile Kazanacağınız

:90
XERJOFF | MORE THAN WORDS 
 
 
 
Dünyaca ünlü niş parfüm evi Xerjoff'un imza parfümlerinden olan More than Words'de yazar ve şairlerden ilham alınarak yaratılmış sıradışı ve bohem bir esans.
 
 
 
Her biri farklı bir kulüp kimliğine sahip olan serideki parfümlerden More than Words bugün konuğum. Yazar ve şairlerden ilham alınarak yaratılan parfüme haydi biraz daha yakından bakalım.
 
 
More than Words'ün açılışını hem keskin ve buğulu hemde egzotik tatlılığı ile ruhunuza bohem ve şaşalı bir giriş yapan kurtulmuş meyve özleri oluşturuyor.
 
Keskin vişnemsi aromasıyla daha ilk sıkınızla birlikte akılları baştan alan egzotik, sıcak ve tatlı bir meyve aromasına sahip More than Words.
 
Orta notaları adeta süpüren ve parfüme ruhunu kazandıran laden reçinesi ile birlikte üst notalardan kalan aromatik lezzete bu noktada reçine tadı ekleniyor. Böylece parfümün aromatikz-reçineli karakteri oluşuyor.
 
 
Bu noktada egzotik aromaya sahip kurtulmuş meyveler arka planda kalarak laden reçinesinin hakimiyetine biat ediyor ve sadece ince bir aroma katıyor parfüme..
 
 
 
Orta notalardaki dumanlı ve karanlık reçine tatlılığı parfümde en uzun süre kokladığınız bölüm oluyor.
 
Yaklaşık bir saat içinde dip notalardan eklenen sıcak ve kremsi-balzamik kokusuyla benzoin reçinesi ve buğulu frenkinsens özleri dip notalarda dingin ve olgun bir ambians yaratıyor.
Son olarak eklenen sandal ağacı pek kokusunu belli etmiyor. Daha çokkalıcılığı arttırmak için kullanılmış diyebilirim.
 
More than Words gördüğüm en farklı reçine kokusu diyebilirim. Aromatik havası sebebiyle her ne kadar kadın kullanımına uygun olduğu yorumları sık sık yapılsada unisex dengesi başarılı. Erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği zamansız,bohem ve şiirsel bir esans.
 
 
Kalıcılık yüksek.
Esans tamamıyla rafine.
Unisex ayarı başarılı.
Çok fazla değişen bir parfüm değil. Vaad ettiği havaya doyuran bir esans.
Geçişleri başarılı.
Uzun süreli ve zamansız kullanıma uygun.
25 yaş ve üzeri kullanımına dönük.
 
4398

 ÜRÜN ÜZELLİKLERİ


- Web sitemizdeki ürünler bildiğiniz marka parfumlerin konsantre halidir ,

- Daha yoğun ,saf ve kalıcılardır

- Sürme rol on şişede geliyor

- Tene yada giysiye sürülerek kullanılıyor,

- Kalıcılıkları tende 10 saat giysilerde bir hafta kadardır .

-10 gramını her gun kullansanız 2 ay kadar gider

- Bereketlidir

KARGO TESLİMAT

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri saat 16:00 dan önce sipariş ettiyseniz aynı gün, saat 16:00 sonrası sipariş ettiyseniz sonraki gün kargo edilir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamız tarafından ürünler belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz

TESLİMAT BİLGİLERİ

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Mağazamızdan yapılan 75 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
kargosu hasarlı ürünleri, kargo teslimat personelinin yanında açınız ve kontrol ediniz, sorunlu kargolar hakkında lütfen rapor tutturunuz. Ürün gönderimi ve iadeler sadece sürat KARGO ile yapılmaktadır.

 

Tek Çekim Fiyatı : 90,00

XERJOFF__MORE_THAN_WORDS_BOYUT50_ML_1_2040.jpg
XERJOFF__MORE_THAN_WORDS_BOYUT50_ML_1_2040.jpg
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :

konsantre parfum ,konsantre parfum nasıl , extrait de parfum ,esans,konsantre parfum kullananlar, parfum yorum,konsantre parfum nedir, extrait de parfum nedirXERJOFF MORE THAN WORDS ekşi ,XERJOFF MORE THAN WORDS YORUM,