VİCTORİA′S SECRET - DREAM ANGELS HEAVENLY

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri


           VİCTORİA′S SECRET - DREAM ANGELS HEAVENLY


     Victoria Secret Heavenly Body Mist 250 ML Boyut: 250ML Işıltıyı yakala. Rüyayı yaşa. Dream Angels kokusunun romantizmini sev. Işıltılı ve duylara hitap eden Dream Angels Heavenly l üks sıcaklığıyla parıldıyor. Cildi yumuşak, kremsi ve pürüzsüz bir koku ile sarar. Üst notalarda ayca, vahşi sarmaşık ve mandalina; Orta notalarda nilüfer, beyaz şakayık, frezya ve süsen; Alt notalarda ise beyaz misk, sandal ağacı ve vanilya orkide kullanılmıştır

     Victoria'nın Sırrı'ndan Rüya Melekleri Cennet Parfümü, Victoria'nın Sırrı'ndan Rüya Melekleri Cenneti ilk kez 1999'da piyasaya sürüldüğünde, eleştirmenler tarafından anında hit oldu. Cildinize dokunduğu andan itibaren sakin bir sıcaklık sunar. Bu mandalina, sarmaşık, kakule ve ayva açılış notlarından kaynaklanmaktadır. Çiçek kalp menekşe, frezya, lotus, iris ve beyaz şakayık oluşur. Tabandaki kokular vanilya, sandal ağacı, beyaz misk ve orkide.

     Dream Angels Heavenly, Victoria's Secret'ın kadınsı bir parfümüdür. Koku 2000 yılında başlatıldı ve koku parfümer Ilias Ermenidis tarafından yaratıldı.
Dream Angels Heavenly parfüm notları
Üst Notlar
Ayva, Mandarin, Kakule, Sarmaşık
Kalp notaları
Lotus, Iris, Beyaz şakayık, Frezya, Menekşe
Temel notlar
Beyaz misk, Orkide, Vanilya, Sandal Ağacı
Yorumlar (1)
Victoria Secret
DREAM ANGELS HEAVENLY ürününden yönlendirildiniz!
Victoria Secret -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.