KONSANTRE PARFÜM - FLOWERBOMB

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

Victor&rolf Flowerbomb 

Ürün Detayları

  • Viktor ve Rof tarafından şimdiye kadar yaratılmış ilk parfüm.

  • Çok şık ve kıvrılan bir iz bırakan uzun süre kalıcı kokuya sahiptir.

  • Samimi bir ideali yansıtır.

  • Yasemin, gül, frezya ve orkide notalarının karışımını içerir.

  • Paçuli ile vurgulanmıştır.

  • Gece ve özel ortamlarda kullanım için mükemmeldir.


isminin aksine çiçeksi değil şekerimsi kokan ama bayıcı olmayan gayet güzel parfüm. ilk sıkıldığında ağır pudra şekeri bir-iki dakika sonra pamuk şekeri kokusu gelen koku oturunca yavaş yavaş çiçek kokularının açmaya başladığı ve bence bu yüzden çok güzel olan parfüm. şekerli kokuyla çiçeksi kokuyu çok güzel harmanlamış. edp ve edt si farklı olarak var. edp daha ağır ama daha kalıcı, edt ise daha hafif ve daha güzel olasına rağmen max 2-3 saat kalıyor. bunun dışında benzerlerine kıyasla pahalı parfüm. bir çok forumda okuduğum gibi escada magnetisme benziyor herhalde tatlı kokusunda dolayı yada pink sugarın alt notalı hali diyebiliriz. olmazsa olmaz değil ama olursa güzel olur.
 
8 yillik kokumu bana degistirtmis olan parfum. nefis cekici bir kokusu var. ve o kadar kalici ki tek fis tum gun mis gibi kokmaniza neden olabiliyor. o yuzden evet verilen paraya deger!

ilk önce 50ml ile başladığım daha sonra 100ml'den aşağıya inemediğim bağımlılığım. fiyatı ne olursa olsun, bu parfümü kullandıktan sonra başka parfüm kullanamaz oldum. parfümün içinde yasemin, zambak, sentifonilia gülü, orkide gibi çiçek özleri var.

 

Yorumlar (1)
Victor Rolf
FLOWERBOMB ürününden yönlendirildiniz!
Victor Rolf -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.