YVES SAİNT LAURENT - L′HOMME ULTİME 

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
100 TL
Ürün Özellikleri


YVES SAİNT LAURENT - L'HOMME ULTİME 

Yves Saint Laurent, Şubat 2016'da orijinal koku L'Homme'nin başka bir versiyonunu sunacak. Ev, L'Homme koleksiyonundan gelen bu yeni güçlü kokunun Eau de Parfum konsantrasyonuna sahip olduğunu ve L'HOMME ULTIME olarak adlandırıldığını duyurdu. Cesaret, zarafet ve manyetizmayı yansıtan ikonik kokunun notalarıyla sunulan L'Homme Ultime, modern bir insanın özü olarak tanımlanıyor.     

Ozon notasının varlığı kokuya temiz havanın çarpıcılığını katıyor ve modern mimarinin yalınlığını hatırlatıyor. Lüks ve endüstri; çağımıza damgasını vuran iki kavram. Seçkin erkeğin dünyasının vazgeçilmez öğeleri. Parfümün şişe tasarımında en basit endüstriyel objelerden biri; bir vida somunu stilize edilerek kullanılmış ve bu şişe tasarımıyla bu basit endüstiyel obje, sanatsal bir objeye hayat vermiş. Zerafet ve lüksü buluşturan modern ve seçkin bir tasarım. Güçlü zarafeti olan odunsu aromatik. Değerli içeriklerin cüretkar bir karışımı.

Kullanıcı Yorumları ; 


Hayatımda kokladığım en çekici, en karizmatik, en ferah ve en erkeksi erkek parfümüdür. uzun süre kalıcı ve tende kaldığı bu süre içerisinde de değişken bir havaya sahiptir. yerim.

2009dan beri kullandığım harika koku. tercih sebebi olmasındaki en büyük 2 etken odunsu kokulardan oluşup odunluğumu yansıtması, kapağının 6 köşe başlı somuna benzemesiyle de makina mühendisi oluşumu göstermesindendir.

karizma ve tarz'ın şişe içindeki halidir kendisi.ısrarla keşfetmeyiniz lütfen.ayrıcalık biz de kalsın.

Yorumlar (0)
Yves Saint Laurent
L'HOMME ULTİME  ürününden yönlendirildiniz!
Yves Saint Laurent -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.