KONSANTRE PARFÜM - TOUS TOUCH

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri
.
                   TOUS - TOUS TOUCH

     Sevgi ve tutku dolu… Tatlı, şık, modern ve şehvetli… En kaliteli bileşenlerden Kaliforniya biberi, yıldız gibi parlayan Tahiti gardenya taç yaprakları, kadınların tatlılığını sembolize eden Arap yasemini, yıl boyunca sadece on gün çiçek açan tatlı zeytin, hafızalardan kolay kolay silinmeyen paçuli... Harika bileşenleri olan ilgi çekici ve kıymetli bir koku, farklı façetaların tek parfümü.

     Kuyumcu firması Tous tarafından Tous Touch, meyveli çiçek notaları olan kadınlar için bir "Eau de Toilette" dir. Tous'un Duna koleksiyonuna dayanmaktadır. Gizemli ve transgresif bir kadından ilham alan bu klasik markanın koku alma alanında aromatik bir yeniliktir.


     Bu koku 2006 yılında, bu koku ile romantik ve belirli bir esrarengiz noktaya sahip özgür ve cesur bir kadına hitap etmek isteyen parfümcü Sophie Labbe tarafından yaratıldı. Mükemmelliğini sınırlayan bir görüntü elde etmek için sürekli olarak zarafetini sergileyen ve tüm küçük detaylarla ilgilenmeyi seven bir kadın.

     İlk notlarında, frezya, vadi zambak ve lotus çiçeği, osmanthus, yasemin ve tiare çiçeği ile eriyen yumuşak ve narin aromaları vurgulayabilir, çiçek ve kremsi notalarla mükemmel bir füzyon yaratarak, daha tatlı ve vanilya ve badem gibi daha yoğun notlar.

     GÜNCEL ELEGANCE. Bu parfüm zarif bir kadın için yaratılmıştır, ancak aynı zamanda modern bir tarza sahiptir. Bu lüks aksesuarla mükemmel bir kombinasyon.

     JEWEL ŞİŞE. Oval şekilli şişesi basit ve rafine edilmiştir. Şeffaf camı, iç sıvısı nedeniyle hafif kehribar rengi benimser. Kapağın üst kısmında çarpıcı bir altın tıpa ve boyunda, firmayı karakterize eden sembolik oyuncak ayı ile aynı renkte bir kolye var.

     SINIF BİR SUNUM. Tous'un mücevherlerini kim sevmez? Aynı kalibrede bir takıya bakıyoruz. Bu kokuyu bir hediye olarak vererek hem koku hem de görsel olarak baştan çıkaracaksınız.

Cilt Tipi

Tüm cilt tipleri için uygundur.

                                         

Ürün Özellikleri

En kaliteli bileşenlerden Kaliforniya biberi, yıldız gibi parlayan Tahiti gardenya taç yaprakları, kadınların tatlılığını sembolize eden Arap yasemini, yıl boyunca sadece on gün çiçek açan tatlı zeytin, hafızalardan kolay kolay silinmeyen paçuli...

 

 

Ürün Avantajları

Sevgi ve tutku dolu… Tatlı, şık, modern ve şehvetli….

Harika bileşenleri olan ilgi çekici ve kıymetli bir koku, farklı façetaların tek parfümü.

 

Ürün Kullanımı       

Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta ugulanır.

Yorumlar (2)
TOUS
TOUS TOUCH ürününden yönlendirildiniz!
TOUS -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.