KONSANTRE PARFÜM - VENETIAN BERGAMOT

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri

TOM FORD VENETIAN BERGAMOT 

Venetian Bergamot'un açılışı ve üst notalarını hayli keyifli, zengin ve sıcak meyve aromalı bergamot ve kara biber formülasyonuyla geçiliyor.
 
Orta notalarda eklenen çiçek notaları (gardenya ve manolya) sayesinde parfüm oldukça sakin kokuyor. Üst notalarda ki etkili freshlik orta notalarda ki çiçek özleriyle kendini çok daha dingin vir freshliğe bırakıyor.
 
Orta notalarda eklenen şekerli-kremsi ylang-ylang'ın parfüme kattığı tatlı aroma ise üst notalardaki meyve aromasına çok yakışıyor. Kalp notası iyice teninize oturduğunda bu hissediyorsunuz. Dip notalardan yavaşça eklenen vanilyalı tonka fasulyesinin yükselmesiylede ylang-ylang'ım hoş ve şekerli hali daha çok ön plana çıkıyor. Bu noktada bergamot-meyve aroması arka planda kalıyor. Ylang-ylang ve tonka'nın parfüme uyumu ve rafine kremsi-şekerli kullanımını çok beğendiğimi söylemeliyim. Oldukça hoş kokuyorlar ve parfüme unisex karakterini veriyorlar tonka ile ylang-ylang.
Bu iki kremsi-şekerli sıcak notaya kadar 'erkek parfümü' tonunda ilerliyordu Venetian Bergamot.
 
Dip notalarda son olarak eklenen aquatik aromalı sandalağacı ile sıcak ve rafine amber ile hafif acımsı kaşmir ağacı özleri yani sıcak odun notalarıyla teninizden fresh,kremsi,tatlı ve sıcak bir koku ile teninizden ayrılıyor. Bu noktada arka planda bergamot-baharat aroması ve önde sıcak odun notaları ile içiçe geçen kremsi-şekerli ylang-ylang-tonka fasulyesinden oluşan fresh, zengin ve tatlı bir harman kokluyorsunuz.
 
Venetian Bergamot'un üst notalarda ki fresh ve tatlı meyve baharat aromasını çok beğendim. Geçrekten bergamot'un öne çıktığı fresh ve günlük bir parfüme göre açılış hayli başarılı ve etkiliydi.
 
 
 
Günlük bir parfüme göre kalıcılık başarılı farkındalık ise parfüm kaldıkça düşüyor. Klasik yani.
 
Unisex dengesi olumlu. Her yaştan kadın ve erkeğin bahar-yaz dönemlerinde kullanabileceği ideal ve hoş bir esans olmuş Venetian Bergamot.


 
TOM FORD VENETIAN BERGAMOT ile ilgili görsel sonucu
 
Yorumlar (0)
Tom Ford
VENETIAN BERGAMOT ürününden yönlendirildiniz!
Tom Ford -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.