KONSANTRE PARFÜM - VELVET ORCHİD

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Velvet Orchid by Tom Ford

Velvet Orchid ile ihtişamlı ve gizemli bir dünyanın kapıları aralanıyor. Tom Ford’un imza parfümü Black Orchid çok daha şehvetli ve kadınsı bir dokunuşla yeni üyesini beğeninize sunuyor.

Ürün İçeriği : Tom Ford Velvet Orchid oryantal çiçeksi kokusu ile ikonik Tom Ford Black Orchid’in, şehvetli bir kadının bedenine dökülmüş halidir. Ferahlatıcı notalar, taç yapraklar, bal ve rom içerir. Bedeninizi okşayacak, ışıltılı sıcaklığı içinde kendinizi keşfedeceğiniz yepyeni bir koku.

Parfum yorumu 
 
 
Tom Ford'un yeni parfümü Velvet Orchid'i ilk denediğim anda aklıma Black Orchid gelmişti. Denemeden öncede birçok yerde iki parfümün benzer olduğuna dair yorumlar okumuştum. Birçok kişinin düşüncesi bu parfümün Black Orchid'in yaz versiyonu olabileceği yönündeydi ama denediğim anda neden böyle düşündüklerine anlam veremedim. Velvet Orchid oldukça kompleks ve hatta Black Orchid'den daha tatlı bulduğum bir parfüm. Ayrıca daha çiçeksi ve konforlu. Uzun yıllar önce parfümün daha popüler olmadığı yıllarda bir şişe Black Orchid almıştım ama ne yazık ki benim için bir baş ağrısı olduğu için sıkılıp bir kenara atmıştım. Velvet Orchid'i kokladığım zaman çok büyük bir olumsuz tarafına rastlamadım. Zengin, kremsi ve ve lüks bir parfüm. Black Orchid'den daha fazla beğendiğimi hatta beni 'bir şişe almalı mıyım' düşüncesine sürüklediğini söylemeliyim. Yalnız söylemek isterim ki her zaman kullanılabilecek bir parfüm değil. Hatta akşam kullanımı bence onu daha etkili kılacak. Parfümün balla tatlandırılmasının yanı sıra çiçeklerle donatılmasına bayıldım. 
 
Yorumlar (2)
Tom Ford
VELVET ORCHİD ürününden yönlendirildiniz!
Tom Ford -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.