KONSANTRE PARFÜM - TOBACCO VANİLLE

Konsantre Parfüm

(2)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
   • TOM FORD TOBACCO VANİLLE 
    PARFUMUN YORUMU
    Wow faktör hadisesinin sonuna kadar geçerli olduğu bir koku Tobacco Vanille. Öyle bir açılışı var ki, beğenilse de beğenilmese de mağazada sonrasında denenecek tüm kokular ile mutlaka kıyaslanır. Hele ki niş parfümlerle yeni tanışmış birinin TV'den giriş yapması beklentilerin yükselerek hayal kırıklığına dönüşmesinin hazin hikayesi olarak sonuçlanacaktır. 
     
    Son derece kaliteli vişneli puro ve vanilyanın sıvılaştırılmış, harmanlanmış ve parfüm konstantrasyonuna dönüştürülmüş halinden bahsediyorum. Kaç kişinin ilgisini çekmez? Hem beğenmek için illa puro içmeye de gerek yok.
     
    Öyle uzun uzun açılış, orta notalar ve son fazları anlatmaya gerek duymuyorum. Tobacco Vanille puro tütünü ve vanilya kokusu. Ne bekliyorsanız o... Sadece sonlara doğru puro tütünü etkisini kaybediyor ve geriye şahane bir vanilya kullanımı kalıyor. Hatta çoğu ortamda TV'nin son fazının değme vanilya parfümleriyle kartılaştırıldığına rastlanabilir. 
     
    Yapısı itibariyle çok yoğun ve saldırgan olduğundan kullanım esnasında doğru dozlanmasında fayda var. Aksi takdirde güzel kokmak isterken çevredekilerin nefretini kazanmak işten bile değil. Her ne kadar iki ana notasından birisi vanilya olsa da uniseks kullanıma uygun görmediğim, erkeğe yakışan bir koku Tobacco Vanille. Kalıcılık ve fark edilirlik? Olabilecek en iyilerden...

    
    
    

 

Yorumlar (2)
Tom Ford
TOBACCO VANİLLE ürününden yönlendirildiniz!
Tom Ford -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.