KONSANTRE PARFÜM - SANTAL BLUSH 

Konsantre Parfüm

(3)
Stokta var !
KDV Dahil
369,14 TL
Ürün Özellikleri


           TOM FORD - SANTAL BLUSH 

            Kategori: Odunsu Büyüleyici. Egzotik. Gizemli. Bay Tom Ford Makyaj Koleksiyonunda Yer Alan Nude-Açık Renklerden İlham Almıştır. Kremsi Yapıda Sandal Ağacı Ve Doğanın Egzotik Baharatlarının Birleşiminden Oluşur. Sarhoş Eden Çiçekler Ve Pahalı Odunsu İçerikler Eklenilerek Doğal, Soft, Zengin Bir Koku Ortaya Çıkarılmıştır. Ana Notalar: Tarçın, Kimyon Tohumu, Ylang Madagascar, Avusturya Sandal Ağacı, Benzoın Laos, Copahıba Ağacı Balsamı

Ürün Faydaları:
Odunsu notalarla, çiçeksi yumuşaklığın bir arada olduğu Santal Blush egzotik çizgileride içinde barındırıyor. Sandal ağacı'nın içinizi ısıtan tatlı kokusu parfümün her anında hissediliyor. Oryantal notalarla beraber gizemli bir hava alan parfüm, güzelliğinizi taçlandıracak. Baharatların kremsi notaları vücudunuzu okşayacak.

         Odunsu notalarla, çiçeksi yumuşaklığın bir arada olduğu Santal Blush egzotik çizgileride içinde barındırıyor.  Sandal ağacı'nın içinizi ısıtan tatlı kokusu parfümün her anında hissediliyor.  Oryantal notalarla beraber gizemli bir hava alan parfüm, güzelliğinizi taçlandıracak.  Baharatların kremsi notaları vücudunuzu okşayacak.

           Koku Açıklama: Büyüleyici, egzotik ve gizemli, TOM FORD Santal Allık baharatlı bir ahşap oryantal. Kremsi sandal ağacı ve egzotik doğu baharatlarının dokulu bir birleşimi, modern dünyevi gizemli bir ruha sahip yumuşak, çıplak bir cazibe yaratmak için sarhoş edici çiçekler ve görkemli ormanlarla zenginleştirilmiştir.

           Koku Hakkında: "Kremsi sandal ağacı ve egzotik doğu baharatlarının dokulu bir birleşimi, gizemli bir ruha sahip yumuşak, çıplak bir cazibe yaratmak için görkemli ormanlarla ve çiçeklerle çarpışır
Yorumlar (3)
Tom Ford
SANTAL BLUSH  ürününden yönlendirildiniz!
Tom Ford -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.