TOM FORD - RİVE D’AMBRE

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KKV Dahil
130,00 TL
Ürün Özellikleri                      TOM FORD - RİVE D’AMBRE


Asya’Da İyi Şans Ve Servet Getiren Tılsım Ve Muska’Dan Esinlenildi. Başrolde Sıcak Ve Baştan Çıkarıcı Amber Oynuyor. Çarpıcı Meyveler Hiç Bu Kadar Zengin, Sımsıcak Ve Şehvetli Olmamıştı.

Ana Notalar:
Italyan Bergamotu, Bitter Portakal, Benzoin Reçinesi
Armut Ağacı, Tolu Balsamı, Amber

  • Rive d'Ambre zengin içerikli ve duyguları anımsatıcı bir koku
  • Değerli turunçgil meyvesi ve Asya'dan gelen iyilik tılsımı amberin içinizi ısıtacak tensel etkisiyle birleşti
  • Egzotik ve duyguları harekete geçirecek bir koku ortaya çıkardı

Rive d’Ambre için kendi sitelerinde Asya’da insanlara iyi şans ve servet getirdiğine inanılan tılsımdan esinlenildiğinden bahsedilmiş. Şatafatlı, ilgi uyandıran ve sıcak olarak tanıtılmış Rive d’Ambre. Parfümün açılışı ferah ve canlı turunçgillerle gerçekleşiyor. İlk saniyelerde buruk limon ve parlak portakalın işbirliği yaptığı üst notalar harika. Orta bölümde portakalın ağırlığı devam ediyor. Orta kısımda kompozisyona ferah baharatlar ekleniyor. Zencefile benzettiğim baharatlarla turunçgillerin uyumu gayet başarılı. Son kısımda yumuşacık misk ve turunçgilli odunsularla kapanış yapıyor. Son bölüm parfümün en sıradan yeri.

Rive d’Ambre, herşeyden önce ferah bir turunçgil parfümü. Ana yapıda turunçgil büyük rol oynuyor. İkinci ana öğe ferah baharatlar. Zencefil ve kakuleden bahsedebiliriz orta bölümde. Başlangıçtaki dinamik ve yüksek kalitedeki envai çeşit turunçgile destek veren baharatlar asla keskin ve rahatsız edici değil. 

Yorumlar (0)
Tom Ford
RİVE D’AMBRE ürününden yönlendirildiniz!
Tom Ford -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.