KONSANTRE PARFÜM - COSTA AZZURA

Konsantre Parfüm

(0)
Stokta var !
KDV Dahil
249,99 TL
Ürün Özellikleri
             TOM FORD - COSTA AZZURA(1)
Baharatların eşlik ettiği deniz esintisiyle açılıyor Costa Azzurra. Harika bir yazlık parfüm başlangıcı… Ege kıyılarında hafif bir öğlen yemeği yerken dalgalar kıyıya vuruyor. O kadar ferah, o kadar leziz!

Yosundan gelen hafif burukluk, ana yemek öncesi yenen meze misali Costa Azzurra’nın zengin harmanındaki diğer notalara eşlik ediyor. Turunçgiller ve lavantanın da etkisiyle 90’lı yıllara göz kırpan yapıda ilerliyor parfüm.

Costa Azzurra cömertçe tasarlanmış parfüm. İçinde deniz hissiyatı, odunsu notalar, turunçgiller ve hatta yoğun olarak hissedilen sakız bile var. Ancak ortalara doğru bahsettiğim bu zenginlik, ayarı kaçmış bir şölen havasına bürünüyor. Mezelerle başlanan ziyafet, henüz ana yemek gelmeden tokluk hissiyatının bastırmasına neden oluyor… Ana yemek geldiğinde de doyuma ulaşan bünyeye deyim yerindeyse bir şeyler “fazla” gelmeye başlıyor. Harika başlangıcından sonra sıradan bir sucul parfüme dönüşmeye başlıyor Costa Azzurra.

Costa Azzurra’nın açıklanan resmi notalarında oud ve tütsü gibi riskli ve yoğun notalar yer alsa da bunları algılayabilmek mümkün değil. Belli ki koku piramidini fonksiyonellikten ziyade pazarlama adına zenginleştirmek için ne bulursa koymuş Private Blend’in yaratıcı ekibi…

Yorumlar (0)
Tom Ford
COSTA AZZURA ürününden yönlendirildiniz!
Tom Ford -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.