KONSANTRE PARFÜM - FUCKİNG FABULOUS TİPİ KONSANTRE PARFÜM -

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
590,63 TL
Ürün Özellikleri
Tom ford fucking fabulous 
 
 
 
sırf isminden dolayı satış rekorları kıracak bence.
parfümün notalarından bazıları şunlarmış:
badem yağı, tonka, orris, cashmeran, deri ve adaçayı.
 
buarada 'fabulous': efsanevi, olağanüstü demek.
fucking'i bilen biliyor.
 
bende badem sütü ve deri notaları ağır basan, tatlı, baharatlı, uniseks, limited edition tom ford parfümü. sonbahar/kış için uygun bir koku.
fucking sexy.
 
Tom Ford'un yeni parfümü 'Fucking Faboulous'ın haberleri sosyal medyada konuşulmaya başladığı andan itibaren, birçok kişi bu haberin doğruluğundan şüphe duydu. Sosyal medya semalarından yükselen 'Böyle parfüm ismi olur mu? Bu bir şaka olmalı!' gibi yorumlar kısa sürede etkisini yitirdi çünkü gerek parfüm, gerek ismi, gerekse haberler gerçekti. Gucci döneminden bu yana kışkırtıcı moda diliyle dahiyane bir pazarlama stratejisi sunan Tom Ford, yeni parfümü 'Fucking Fabulous' için provokasyonla işlenen DNA'sını bir kez daha güncelledi. Sonuç kesinlikle harika!
 
New York Moda Haftası kapsamında tanıtacağı İlkbahar/Yaz 2017-18 koleksiyonuyla birlikte satışa çıkması planlanan 'Fucking Fabulous', parfüm dünyasının en arsız, şuh ve şımarık iksiri. Sırf ismi için bile sahip olunabilecek bu parfümün nasıl koktuğuysa şimdilik ikinci planda. Yine de içeriğini fazlasıyla merak edenler için açıklamakta fayda var. Fucking Fabulous'ın içinde barındırdığı notalardan bazıları: Badem yağı, tonka,orris, cashmeran, deri ve adaçayı
Yorumlar (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.