TİZİANA TERENZİ AFRODİTE

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
200,00 TL
Ürün Özellikleri               TİZİANA TERENZİ AFRODİTE


       Erkek ve kadın, güç ve nezaket, tutku ve tatlılığın unsurlarını birleştirip kucaklayabilen vahşi, kontrol edilemez sevgi, tutku ve baştan çıkarma gücünü temsil eder. Büyüleyici ve kalpleri en sınırsız ve tartışılmaz duygulara yönlendirme yeteneğine sahiptir.

       Afrodit'in ilk ortaya çıktığı Baf kalıntılarının yanındaki platoda büyük bir şenlik ateşi etrafında kamp kurduk, kendimizi ikna edici kokular ve yemyeşil ve vahşi doğanın sarhoş edici parfümleri, baştan çıkarıcı olarak kuşattık. ve güzel Afrodit gibi davranıyor. Zihinlerimiz şaşkınlıkla şaşkına dönüyor ve duyularımız kendilerini ecstasy'de, yangında çıtır çıtır odun canlı sesine taşıyorlar.

       Yaratılış, gizemli bir hipnotik dokunuşla baharatlı bir çiçek aromasıyla açılır. Eflatun Çiçekler pembe karabiberleri kucaklar ve daha sonra Beyaz Şeftali ve Beyaz Akımlar tarafından vurgulanan Vanilya Meyvelerinin güçlü tatlılığına yerleşir. Bu anında, büyüleyici buket doğrudan iç benliğin derinliklerine götürür. Neroli ve Iris'e karşı Tuborosa Absolute gibi büyülü ve büyüleyici çiçeklerin zenginliği üzerine kurulmuş ve daha sonra değerli baştan çıkarıcı feromonu çevreleyen Vadideki Zambak ve Sardunya tarafından tatlandırılan ataların ve ilkel bir gücü yeniden keşfeder. Çevremizdekilerin kalbini yönetebilen, süptil ve güçlü bir silah. Koku, Patchouli'nin güçlü bir afrodizyak ve Abanoz'un, Sandalwood ve White Musk'ın incelikle yumuşatıldığı sağlam bir ahşap temeline dayanır ve güçlü bir aşk feromonu oluşturan Gri Amber'in terli notu ile vurgulanır.

       Büyüleyici baştan çıkarma içgüdüsü, bu değerli unutulma ve ekstazi özü içinde bulunur.

EN İYİ NOTALAR: Pembe Biber, Leylak, Vanilya Çilek, Beyaz Şeftali, Beyaz Frenk üzümü
ORTA NOTALAR: Neroli, Mutlak Tuberose, İris, Sardunya, Vadi Zambak, Feromon
TABAN NOTALAR: Gri Amber, Beyaz Misk, Paçuli, Sandal Ağacı, Abanoz, Feromon
Yorumlar (1)
Tiziana Terenzi
AFRODİTE ürününden yönlendirildiniz!
Tiziana Terenzi -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.