KONSANTRE PARFÜM - VOLUME 2 PRECİSİON AND GRACE 

Konsantre Parfüm

(1)
Stokta var !
KDV Dahil
302,49 TL
Ürün Özellikleri
            THE BEAUTİFUL MİND SERİES - VOLUME 2 PRECİSİON AND GRACE 

Precision & Grace tamamen hafiflik, klasik balerin kostümünün gossamer katmanları ve daha sonra dans ederken vücudunun sıcaklığı ile ilgilidir.
Parfümer, Geza Schoen

Precision & Grace'in en iyi notaları Williams armut, bergamot, mandalina ve limon ile gevrek, sulu ve yeşildir. Kalp, yasemin ve havadar çiçekler mimoza, frezya ve osmanthus ile taze ve baharatlı pembe biber ile erik meyveli bir çiçek anlaşmasıdır. Taban, sandal ağacı ve castoreum ile sıcak ve şehvetli kehribardır.

Kepçe
Parfümeri Geza Schoen, çeşitli alanlardan sıra dışı kadınlarla bu büyüleyici işbirliğinin 2. cildi için uluslararası bir balerin olan Polina Semionova ile takım seçti. “Dans ederken büyük bir dansçının zihninde olanlardan çok etkilendim,” diyor Schoen, grace zarafeti ifade etmek zorunda olduğu hassasiyetle. ” Sonuç, meyveli notaları yumuşak çiçeklerle süsleyen çarpıcı dengeli modern bir koku olan Precision & Grace'dir. Armut ve erik almak istedim çünkü bana çocukluğumun Rus kırsalında yaz hatırlatıyorlar ”diyor Semionova. Williams armudunun üst notası keskin, sulu bir yeşillik getirir. Parfümün kalbi, bir balerin gossamer kostümünün hafifliğini uyandırmak amacıyla Mısır yasemininin erikli bir anlaşmasıdır. Son olarak, bir dansçının izleyici tarafından görülebilen incelikle hassas güzelliği yansıtmak için sahip olması gereken muazzam fiziksel gücü gösteren, güçlü ama zarif bir gerçek sandal ağacı ve misk kombinasyonu olan Precision & Grace'in temeli. Havadar ve kadınsı, ancak daha derin bir güç ve güç çekirdeğini saklayan Precision & Grace, Güzel Zihin Serisi için benzersiz ve büyüleyici bir zaferdir.

Hassas ve Zarafet Parfüm Notları
Williams armut, bergamot, mandalina, limon, Mısır yasemin, erik, osmanthus, gül, mimoza, pembe biber, frezya, menekşe, sandal ağacı, mür, yosun, kehribar.

Yorumlar (1)
The Beautiful Mind Series
VOLUME 2 PRECİSİON AND GRACE  ürününden yönlendirildiniz!
The Beautiful Mind Series -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.